smoulinkaq

Poradíte, kde ve Frýdku-Místku najdu opraváře žaluzii?

Původní neotázka

Ahoj kde najdu opravá žaluzii frýdek mistek ? na netu a google to nemužu najit.

Nejlepší odpověď
gecco

Dej poptávku některé z těcho – https://www.go­ogle.cz/search?cli­ent=opera&q=ža­luzie+frýdek-místek&source­id=opera&ie=UTF-8&oe=UTF-8 – a domluv se, co potřebuješ…
😉

Další odpovědi
yuko

Mate pravdu, neni lehke najit opravare zaluzii primo ve Frydku-Mistku. Proc nepouzivate sluzby, firmy, katalogy, Zlate stranky aj… Ale z Frydlantu do Frydku je to kousek…Hodne firem sidli v okoli Frydku. Nebudu tady zverejovat zazev firmy, ale poslu Vam to do zpravy