smoulinkaq

Kde najdu e-poukazy na pedikúru, manikúru, masáže atd. ve Frýdku-Místku?

AHOJ, přes net a Google to nemužu najit, děkuju

Odpovědi
quentos

Ahoj, obávám se, že takové věci na netu nenajdeš. Kdyby to šlo, pak by si všichni jen googlili dárkové poukazy, na masáže, manikúru a pedikúru by chodili zadarmo a z čeho by pak pedikérky a maséři byli živi?
Dárkové poukazy se získávají ZA něco, obvykle za nějaký nákup nebo výhru.

anonym

Dárkový poukazy se většinou daj koupit přímo v tom salónu.
Pokud nemaj stránky nebo je tam nenabízej, zkuste tam zajít.

Mc Merkurion

@annas: … tys to s tou úpravou ale vymňoukla: vypadlo ti „dárkov“ taže ve výsledku jste ji z dárkových udělali e-poukazy !!!