England1522

Ahoj, je pěkný film ŘEK ZORBA (1966) USA, VB, GREECE. a nebo to je blbost, děkuji …

Odpovědi
www

Ano, dokonce jsem jej kdysi viděl.
Doplňuji:
Blbost, neblbost je těžké hodnotit tvýma očima 😁.
Ten film se mi líbil, ale je to věcí zájmu, vkusu atd., což máme každý jiné.
Ty největší dnešní trháky (Spiderman ap.) se mně například nelíbí vůbec.

Zdroj: cs.wikipedia.or­g/wiki/Řek_Zor­ba_(film)

Děda Louda

Skoukni film a posuď sám podle vlastních měřítek, není zač …

terry

Někomu se líbí, jinému, ne.
Je přece jasný, že ne všem se líbí stejné filmy.

led

Grék Zorba má veľmi hlbokú myšlienku – nezáleží ako človek vyzerá, akou rečou hovorí, ale záleží na jeho činoch, jeho srdci.
Krásne je vykreslený vzťah Zorbu a miestnej zostárnutej prostitutky