pajaa51

Která čísla si mám dnes 29. 7. 2015 vsadit na Štastných 10, abych vyhrála?

Předem děkuji.

Nejlepší odpověď
gecco

Ta, která budou tažena…
😉

Další odpovědi
zjentek

snaž se vsadit si nějakejch šťastnejch 10 ..;q

marci1

Vsaď si třeba čísla z datumu narození, počtu let rodinných příslušníků ap. 🙂

johana 56

Dobrá otázka.
To kdybych věděla,tak se deseti denní pobyt na Boa Vista protáhne třeba na pár měsíců ))

dr.luha

Je to jedno, jaká čísla vsadíte. Kupujete si totiž za své peníze pouze několik hodin představ a snů o výhře.

ReHu

Když ti je písnu, podělíš se se mnou?

Reezo

🙂 Statistika by ti teoreticky mohla pomoci. Pokud je někde uloženo kolikrát co bylo v historii taženo a která čísla jsou nejčastěji, tak můžeš mít vyšší šanci něco vyhrát.

arygnoc

všetky.

😉

pajaa51

můžeš si taky vsadit a pak se podělíme,když vyhrajeme 🙂.

gecco

Kdybych ta čísla znal, vsadím si sám – a dělit se nebudu…
😉

pajaa51

chci jen lidi kteří se umějí dělit a ne,že tu budou psát nesmysli.

gecco

…„nesmyslY“…
😉
A – ty sis začala…
😁