smoulinkaq

Ahoj jak odinstaluji z pc z tento počitač nokia phone broswers? je pry nova verze tak ho chcu odinstalovat? dik

Nejlepší odpověď
Bedy

Sama jste říkala, že se Vám ta N95 (nebo co to máte) s novým Nokia Suite nefunguje. Tak jsem Vám psal, ať si nainstalujete starší Nokia PC Suite.
Jinak pokud to hlásí, že je k dispozici nová verze, tak to nemusíte odinstalovávat, stačí tam jen prostě kliknout, že chcete nainstalovta tu novou. Instalátor se o vše postará.

Další odpovědi
badisko

To chces odinstalovat Nokia PC Suite nebo jen ..Nokia Phone Browser ?…at v tom mame jasno ..Nokia Phone Browser je systemova slozka.. ta jde taky odinstalovat ..ale pokud chces jen novejsi verzi tak pouzij Update ne …nic nemusis davat do kelu …