ahoj ja jsem nikol smim se zeptat proc me nevzrusuje to co ostatni holky?

vzruseni sez a laska dohromady

Nejlepší odpověď
COVERENDER

No každého vzrušuje neco jiného, to je prece normalni… Horsi by to bylo kdyby te nevzrusovalo nic 😉

Další odpovědi
fortin

A co by jsi chtěla aby tě vzrušovalo? Sex není ke vzrušování ale ke hře. Láska je určena ke vztahu. Vzrušovat tě může hokej nebo lechtivé povídačky typu ..kdyby tak bych a já jsem úplně…

Zdroj: http://www.you­tube.com/watch?v=I78Bh8R­v51k&feature=rec-rn-2r-2-HM

Nuk nuk

MOžná je to tím, že každého vzrušuje něco trochu jiného.
A je také docela možné, že Ti chybí ta láska. My, ženy, jsme přeci jen dost citově založené a pokud city chybí, všechno ostatní je pro nás celkem bezvýznamné.

georgia

Láska je vzrušující a přechází v milování a sex. Asi jsi nezažila to nádherné,čemu se říká láska.Proto tě nevzrušuje to,co ostatní holky

panenka

nemůže tě vzrušovat vše stejné co ostatní hold jsme každá jiná

kusovka

a vzrušuje tě aspoň něco? Jestli jo, tak je to v pohodě. Každá jsme jiná.