Avatar uživatele
LuK4S3k CZ

Ahoj chci si koupit nový Windows a potřeboval bych poradit.

Díval jsem se na Windows 8 a je to takové divné a moc mě to neláká ale bojím se že když si koupím Windows 7 že na něj za chvíly nebudou chodit aktualizace. Co mám teda radši udělat Koupit si Windows 7 nebo Windows 8 nebo si počkat na Windows 9 ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3918 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Bedy

Aktualizace pro Windows 7 by měly chodit až do roku 2020. Pro Visty do roku 2017 a pro XP do 2014.

Takže já bych se nebál jít do osvědčených Windows 7.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ponovotny

na 7ičky budou chodit aktualizace velmi pravděpodobně déle než si budeš pořizovat další pc po tom co si koupíš teď ;)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
huxa

Také bych se nebál jít do win 7, jestliže tedy nemáš dotykový monitor, to bych radši si hodil win 8.
Co furt všichni mají s aktualizacemi? Dělají, jak kdyby byl OS, který už nemá podporu aktualizací nepoužitelný…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

windows 8 opravdu moc lákavé nejsou, microsoft v nich ze start nabídky udělal velký billboard obsahující především reklamu na své web služby o které obvykle nikdo nestojí (bing když je tu google ?) , a aplikace které ve srovnání s aplikacemi třetích stran moc dobře nefungují (explorer když je tu chrome a firefox ?) … držel bych se windows 7 dokud to jde, je to nejspíš poslední povedený os od této firmy.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek