LuK4S3k CZ

Ahoj chci si koupit nový Windows a potřeboval bych poradit.

Díval jsem se na Windows 8 a je to takové divné a moc mě to neláká ale bojím se že když si koupím Windows 7 že na něj za chvíly nebudou chodit aktualizace. Co mám teda radši udělat Koupit si Windows 7 nebo Windows 8 nebo si počkat na Windows 9 ?

Nejlepší odpověď
Bedy

Aktualizace pro Windows 7 by měly chodit až do roku 2020. Pro Visty do roku 2017 a pro XP do 2014.

Takže já bych se nebál jít do osvědčených Windows 7.

Další odpovědi
ponovotny

na 7ičky budou chodit aktualizace velmi pravděpodobně déle než si budeš pořizovat další pc po tom co si koupíš teď ;)

huxa

Také bych se nebál jít do win 7, jestliže tedy nemáš dotykový monitor, to bych radši si hodil win 8.
Co furt všichni mají s aktualizacemi? Dělají, jak kdyby byl OS, který už nemá podporu aktualizací nepoužitelný…

anonym

windows 8 opravdu moc lákavé nejsou, microsoft v nich ze start nabídky udělal velký billboard obsahující především reklamu na své web služby o které obvykle nikdo nestojí (bing když je tu google ?) , a aplikace které ve srovnání s aplikacemi třetích stran moc dobře nefungují (explorer když je tu chrome a firefox ?) … držel bych se windows 7 dokud to jde, je to nejspíš poslední povedený os od této firmy.