Bob2

Ahoj,chci se zeptat, protoze jsem dobrala antibiotika,tak jestli doporucujete brat i nejaka probiotika? Dekuji

Nejlepší odpověď
gecco

Dej si kvalitní (živý) jogurt, syrovátku, kefír…
Na prášky se vykašli.
😉

Další odpovědi
marci1

Samozřejmě, souhlasím s „gecco“. Jez více kysaných mléčných výrobků. 🙂
Doplňuji:
9 skvělých probiotických potravin : http://zdrava-vyziva.doktor­ka.cz/9-skvelych-probiotickych-potravin/
🙂

zjentek

probiotika z lékárny, nejlépe v prášku, pokud byly dobře skladovaný, jsou jistota ..což nemáš jistotu, jak a kde byly skladovaný.
Jinak je najdeš jak píše gecco, ale tam je to to samý a při kvantitě produktů je to s kvalitou velmi nejisté

carpediem

Určitě je ber, ale ne ty v prášku, lepší je kvalitní jogurt.

Agneta

gecco >>> dnes od tebe všichni jen opisují:DDD-jen marci je slušná(copyright)