SEmperor06

Je lepší Adobe Premiere Pro, nebo Sony Vegas?

Odpovědi
Edison

Jednoznačně sony vegas. Je dražší, složitější a profesionálnější…

aliendrone

S Vegasem jsem dělal herní videa (je to dobrý program, umí hodně, ale chvíli to trvá, než si ho dobře osvojíš), s Premiere nemám zkušenost. Primárně jde o to, co od programu chceš. Jestli jde jen o sestříhání nahrávek z dovolené, je lepší nějaký free program (jsou jich mraky), licence Vegasu není (nebyla) laciná, stála 499,99USD (dle verze), ale kolik stojí dneska netuším. Jde o to, abys nekupoval něco zbytečně, pokud to nevyužiješ. Vegas je spíš pro lidi, kteří to s tvorbou videí myslí opravdu vážně. Nebo si pustit do PC nějaký crack, ale to už je na tobě, jestli to riskneš.