Raiden.

Potřeboval bych nějaké solidní programy na kvalitní úpravu fotek a za další, nějaký program na úpravu videa. (samozřejmě

Odpovědi
Poklička

Program na fotky: Photoshop nebo GIMP
Program na video: Sony Vegas Pro nebo Adobe Premiere Pro

nápad

zkus některý z online editorů,třeba některému přijdeš na chuť ,navíc si nezasviníš pc různými knihovnami nezbytných pro chod většiny instalovaných grafických programů,jinak samozřejmě záleží co od daného programu očekáváš,jestli profesionální práci tak asi nezbude než nainstalovat něco od Adobe nebo od Corelu,jinak celkem zajímaví je malý prográmek photofiltre studio,je nenáročný na výkon pc a dost toho umí
Doplňuji:
zajímavý,tam mělo být ,omlouvám se