Elssir

Vhodný program pro editování a montáže ve videu?

Potřebuji najít program, ve kterém by bylo možné přidat do spuštěného videa další materiál. Například vložit obličej zakrývající dané místo po určitou dobu nebo prostě vtipné nahrazení nebo přidání cíleného obrázku. Ale tak, aby video přesto hrálo.
Také bych ocenil, kdyby v daném programu šlo vkládat drobnější okna s jinými videi, které by se přehrávali společně s hlavním videem.

Pokud někdo znáte vhodný program, ocením jakoukoliv radu.
Děkuji

Nejlepší odpověď
Poklička

Tohle by šlo udělat v Sony Vegas nebo v Adobe Premieře ale asi bude lepši program AdobeAfter Effects ten je na takovy věci .

Další odpovědi
Angi-Shy

Pokud chcete něco jednoduchého ale s mnoha filtry a úpravami včetně těch co jmenujete, mám dobré zkušenosti s programem VideoPad.. je to podobné jako MovieMaker, jen o něco bohatší do se úprav videa týče a je také zdarma. Jen je myslím v angličtině