zjentek

A toto je reklama na co? Anebo trailer k čemu?

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=vLhlOkiL­bXA

Odpovědi
Kepler

Je to popsané jako trajler Lolita, a trajlery bývají k filmům. Hledal jsem na ulozto.cz, filmy s tímto názvem tam jsou, ale jiní herci, tak nevím.

anonym

Tohle je velmi těžký odhalit, neboť to vyžaduje mystický a starověký umění, a to umění číst a přemejšlet!

„A social spirit fanfic“
„Napsala SMarie“ – video nahráno uživatelem Marie Santana

Halfdemon

  • is it a real movie ? i cant find it

Thorfinn Thomassen
 – They're from different movies. Her shot are from 20th century women. They don't appear in the same movie as far as I know.

VGO VGER
Fake.

Doufám, že teď, když jsem využil bájnou MS Windows feature ctrl + c, ctrl + v, už tušíte, že se nejedná o reklamu na vídeňské párky masokombinátu z Kostelce.

Mc Merkurion

… je to sice popsaný jako trailer-upoutávka k filmu Lolita, ALE: je to vlastně upoutávka na filmy inspirovaný knihou Vladimira Nabokova z roku 1953 Lolita >>> viděl jsem tam střihy nejmíň ze tří filmů …

Edison

Dyk to tam máš apsaný…

zjentek

ToAstaroth: a teď do češtiny prosím a znovu pročíst zadání otázky, bo SE PTÁM PŘESNĚ NA TO, na co se ptám, děkuji.. (;

zjentek

Co je fanfic? (;

zjentek

Když se na TO dívám, tak TO něco je… čili co TO tak asi může být???

zjentek

Keplere, hele, narovinu. Často TADY reaguji podobným způsobem jako i ty, takže na mě NIC ZKOUŠET nemusíš! D;D;D;

RSVP konečně!!! (;(;(;

zjentek

Jo a kde???

zjentek

???