zjentek

A na kterým TV kanálu byl dnes Fialův projev k národu?

Nevidím to v TV programu a už začínám mít podezření na nějakou neznámou chybu, bo samotná internetová TV nefunguje a když nevidím projev v programu, nevěřím už ani předtištěnému O2 TV programu. VTF?

Nejlepší odpověď
Drap

Snad na všech našich.

Další odpovědi
elkon

Nebylo to v plánu, bylo to mimořádné. Na všech hlavních televizích. Kecal jako vždy a všechno házel na minulou vládu. Někdo mu asi poradil, že má dělat gesta. Tak pořád mával rukama (což nikdy nedělá), kašpar.

zjentek

Elkone já to nakonec viděl ale ne v TV. Musím připustit, neznat realitu života, tak bych tomu člověku normálně uvěřil. Pořád jsem zřejmě naivní jako kojenec.

zjentek

Drape, už pro tebe bohužel nemám body… a tak tě na žebříčcích brzy předběhnu. (;