WalterBishop

A jedeme – Proveď chemickou analýzu slizu, který vylučuje při jízdě šnek. Z jakých látek se sliz skládá?

  1. Nejedná se o rozkaz, ale o soutěž. Kdo odpoví, dostane zelený palec jako odměnu. Podotýkám, SPRÁVNĚ odpoví…
  2. Lízáním odbornou expertizu nevytvořím.
  3. Sám již mám expertizu hotovou, nyní je však řada na vás, Elkone.

Nejlepší odpověď
Drap

A chceš to v procentech a do tabulky? Nepoužívej proveďte a podobné příkazy. Zde nejsme zvyklí, aby někdo poroučel. Každý odpoví až bude chtít.

Další odpovědi
hapiky

Nejlepší analíza je lízink. Zkus to a poděl se s námi o výsledek.

paul1

Je nějaký takový pojem – slizoun, ale to asi nebude ta látka.

Kelt

Tady se nerozkazuje, ale pokládají se otázky. Jenom by mne zajímalo, jaké máš zkušenosti v oblasti chemie, vzdělání, praxe atd.?

zjentek

Walter, šnek když jede, nic nevylučuje. (;

elkon

Prováděj si ty úchylárny sám, když tě to zajímá a neotravuj s tím.