Avatar uživatele
anonym

A co vy? Já se rozhodl bojkotovat Rusko kvůli zásahu na Ukrajině!

Letos se nebudu dívat na Mrazíka! A mají to, co chtěli!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 8Pro koho je otázka zajímavá? annas, Jikra, Drap, fcoop, bolak, Sůwa, gagaga, petra15 před 3706 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Já už se na něho nedívám řadu let, ale myslím, že se jich to nijak zvláště nedotklo.
Doplňuji:
A nebudu pít vodku!

Upravil/a: Drap

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
fcoop

Bojkot Mrazíkem?
Nejsi příliš krutý?
Ale co..........při­dávám se.
Ale bacha! Až tam Ivani vlítnou,třeba zapomenou na brzdy a zastaví se až doma – v Karlových Varech.
Pak bys mohl mít problém,protože jak tak čtu názory (nejen tady) tzv. „obyčejného českého člověka“ – určitě by tě někdo prásknul a jel bys na výlet.
Tam se sejdeme.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
melanie

Američani poštvali ukrajince proti vládě 😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Já myslím že je to boj dvou velkotonážních idiotu a proto se nedám k nikomu ;)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Mrazíka nesnáším ´odjakživa´ (obecně je mi sovětská, resp. ruská, kultura tak nějak proti srsti), vodku ani ´igristoje´ nepiju a chatku nejím…
Tak nevím, jestli si Putin mého bojkotu všimne…
😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rocker

Na Mrazíka se nedívám už asi 25 let.Rusy to jistě strašně mrzí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
petra15

Rusko mam radsi, jak Ameriku (–tedy americkou politiku…). S Ruskem by to meli Ukrajinci mnohem lepsi, nez tuto nezavislost. Ukrajina potrebuje 20 miliard dolaru, a nikdo jim to neda , ani USA, ani EU. Ale trochu zdanit oligarchy---to nejde, no tak uvidime, co chteji dal delat. A pritom meli jedinecny prumysl---ty nejvetsi transportni letadla na svete, atd…Kdyby byli v ruske vlade misto Putina takovi pitomci jako na Ukrajine---tak by to taky tak dopadlo. Putin je pro Rusko velkym stestim.....

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Emefej

Jediný účinný bojkot by byl neodebírat od nich zemní plyn a ropu. To si však nikdo bohužel nemůže dovolit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bolak

teďs jim to nandal, ty budou koukat :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek