A co vy? Já se rozhodl bojkotovat Rusko kvůli zásahu na Ukrajině!

Letos se nebudu dívat na Mrazíka! A mají to, co chtěli!

Nejlepší odpověď
Drap

Já už se na něho nedívám řadu let, ale myslím, že se jich to nijak zvláště nedotklo.
Doplňuji:
A nebudu pít vodku!

Další odpovědi
fcoop

Bojkot Mrazíkem?
Nejsi příliš krutý?
Ale co..........při­dávám se.
Ale bacha! Až tam Ivani vlítnou,třeba zapomenou na brzdy a zastaví se až doma – v Karlových Varech.
Pak bys mohl mít problém,protože jak tak čtu názory (nejen tady) tzv. „obyčejného českého člověka“ – určitě by tě někdo prásknul a jel bys na výlet.
Tam se sejdeme.

melanie

Američani poštvali ukrajince proti vládě 😉

anonym

Já myslím že je to boj dvou velkotonážních idiotu a proto se nedám k nikomu ;)

anonym

Mrazíka nesnáším ´odjakživa´ (obecně je mi sovětská, resp. ruská, kultura tak nějak proti srsti), vodku ani ´igristoje´ nepiju a chatku nejím…
Tak nevím, jestli si Putin mého bojkotu všimne…
😉

Rocker

Na Mrazíka se nedívám už asi 25 let.Rusy to jistě strašně mrzí.

petra15

Rusko mam radsi, jak Ameriku (–tedy americkou politiku…). S Ruskem by to meli Ukrajinci mnohem lepsi, nez tuto nezavislost. Ukrajina potrebuje 20 miliard dolaru, a nikdo jim to neda , ani USA, ani EU. Ale trochu zdanit oligarchy---to nejde, no tak uvidime, co chteji dal delat. A pritom meli jedinecny prumysl---ty nejvetsi transportni letadla na svete, atd…Kdyby byli v ruske vlade misto Putina takovi pitomci jako na Ukrajine---tak by to taky tak dopadlo. Putin je pro Rusko velkym stestim.....

Emefej

Jediný účinný bojkot by byl neodebírat od nich zemní plyn a ropu. To si však nikdo bohužel nemůže dovolit.

bolak

teďs jim to nandal, ty budou koukat :)