pchned

2× podminka za stejny čin

dobry den mam znameho ktery prodaval věci na aukru ktere pak nasledně neposlal a dostal 2× podminku 2roky na 4 měsice
a vte době ma ještě dva přečiny stejneho tipu a čeka co se bude dit chtěl jsem se jestli pujde dalši osoba ho udat zda se mu naviši podminka ? nebo jak se bude postupovat přibližně když ty činy byly spachany ve stejnou dobu jako ostatní

Odpovědi
fortin

Podvedení se připojí k trestnímu oznámení. Tam už bude škoda větší..

Zdroj: http://www.au­kro.cz/country_pa­ges/56/0/educa­tion/pok/index­.php