MasterKing

20 000 mil pod mořem. Charaktery postav

Dobrý den mohl by mi někdo napsat charaktery postav z knížky 20 000 mil pod mořem? Za odpovědi předem děkuji.
Doplňuji:
Knihu jsem si přečetl ale potřebuji jen charaktery

Nejlepší odpověď
mosoj

Co kdyby jsi si tu knihu přečetl. Vždyť je to pěkná sci fi kniha i když je mimo současnost ( ale které sci fi se odehrává v současnosti že ).
Alespoň můžeš porovnat jak pan Verne uměl předvídat.

Další odpovědi
led

Kapitán Nemo, vedec, vynálezca, technik, vlastenec, burič, slovo z každého niečo.
Harpunár – nie vlastnou vinou cestujúci na ponorke, vzorka všedného človeka svojej doby.
a tak ďalej.