Annonymka7

Jak probíhá 13letá prohlídka?

Ahoj, 29.6 jdu na prohlídku a zrovna kolem tohoto datumu mám dostat měsíčky tak se chci jen zeptat jak taková 13-ti letá prohlídka probíhá a co se tam většinou děje. Děkuju za všechny odpovědi 😊

Odpovědi
brillant

https://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=co%20se%20dě­lá%20na%20pre­ventivní%2013ti%20­leté%20prohlíd­ce

GM

Je to běžná prohlídka u obvoďáka nebo dětského lékaře, zrak, sluch, tělesná konstituce a pod., nevadí, když budeš mít měsíčky.

aliendrone

Nemám ponětí, ale vyvozuji z toho, že když třicetiletá válka trvala 30 let, tak třináctiletá prohlídka potrvá 13 let. 😉 😁 😁

Themeansar

Jde o to k jakému doktoru jdeš a proč tam jdeš