Davifik

Je možné nějak vyřešit problém, který by vedl ke zrušení zákazu řízení?

Zrušení zákazu řízení

Upozornění

Zdá se, že jste příliš struční. Nešetřete písmenky a důležité informace napište přímo do otázky. problém

Dobrý den, mám problém byl mi uložen 18 měsíční zákaz řízení protože Řidičské oprávnění mě živí a bez Řidičského oprávnění být nemůžu potřebuji zrušit 18 měsíční zákaz řízení jinak jsem bez práce. Mám ještě další problém, nezmazaly mi 4 body které se mají mazat po 12 měsících tak díky tomu že nebyli smazane body které se mají mazat po 12 měsícich, tak jsem se neoprávněně vybodoval. Jak mám postupovat, řidičák mě živí jinak jsem bez práce, děkuji

Nejlepší odpověď
Edison

Měl ses proti rozhodnutí ihned odvolat.

Ale zase to má jiný výhody: Např. budeš mít čas naučit se psát česky.

Další odpovědi
elkon

Když víš, že tě to živí, tak se máš na silnici podle toho chovat. Nemusíš pak nic řešit.

Drap

Lze řešit pouze soudně. Pokud je pravdou, že to ovlivnily body, které nebyly v rozporu se zákonem smazány, můžeš podat trestní oznámení a znovu se soudit.

anonym

tak si říkám, co je lepší, vy bez práce nebo někdo jiný bez života až budete na ulicích znovu bodovat 🙂 ?

Snad by raději mělo zůstat u toho prvního, a vy byste si měl možná najít práci která vám půjde lépe a nebudete při ní postrachem okolí …

ivzez

@Drap → na koho lze podle Vás
podat trestní oznámení za nesmazané body?

Edison

Na neznámého pachatele…??? 😁 😁