Sven

Jak řešit krátkou výdrž baterií v TV ovladači?

Mám ovladač na televizi LG a kdykoliv tam strčím nové baterie, vydrží zhruba 2 dny a pak jsou vybité. Čím to může být?

Nejlepší odpověď
gecco

V ovladači je někde zkrat a nebo trvale zmáčklé nějaké tlačítko (ledaže bys kupoval opravdu mizerné baterie)…
😉

Další odpovědi
orwell

Závada je v ovladači. Alkalické baterie „minitužky“ musí vydržet i při každodenním používání minimálně rok. Teď jsem se podíval do svého ovladače a mám zde poznamenanou poslední výměnu 9.2.2013. A po­řád jedou!

lexx

nepravděpodobné…mám původní baterie National Panasonic víš jak dlouho ? od roku 2004 ale to se tenkrát nevyrábělo v Číně…vlož tam nějaké alkaline nebo nabíjecí NiMH ale ty mají jen 1.2V