Adet

V jakém salonu v Praze mi udělají tetování?

Dobrý den,
Prosím v jakem saloně mi udělají tetování v Praze strojkem, když jsem nezletilá? S doprovodem rodičů. Dekuji za odpověď.
Doplňuji: ptam se pouze na salon, tak mi prosím nedávejte moudra jak budu litovat a podobně. Dekuji

Odpovědi
nyjono

V tetovacím salonu.
V doprovodu zákonného zástupce.

Edison

UTFG.

Honzyn14

Já už jsem několikrát navštívil tattoo studio Unholy: https://www.un­holy.cz/ , ve kterém jsem byl opravdu nadmíru spokojen s tím, co jsme na mém těle vytvořili 🙂 Vůbec pro mě nehrála roli cena, takže nedokážu porovnat s ostatními salony v Praze v tomto ohledu, ale výsledek práce byl naprosto skvělý! 😉 Mohu doporučit.