JaNčUšKa

Jaká je cena malého tetování?

Dobrý den, nemáte někdo tušení kolik by přibližně stálo tohle tetování? http://nd06.jxs­.cz/785/778/ff69b917ad_9­2781080_o2.jpg
Předem děkuji:)
Doplňuji:
arygnoc: Vy jste co za člověka? Nechci se ani zohyzdit, ani nechci zaujmou. Prostě jsem se ptala jestli někdo neví přibližnou cenu. Určitě bych si to nenechala vytetovat od nějakého cigana se zkušenostmi z kriminálu.

Nejlepší odpověď
Drap

Každý salonmá jiné ceny. Dá se odhadovat cca 500

Další odpovědi
anonym

Jak kde.Holky v praci mají takový malý motivy,a rozdíl v ceně byl minimální.Jedna platila 600Kč,druhá o 30Kč více.Ale mají mnohem hezčí,než to,na které je odkaz.Za to bych nedala ani pade.

arygnoc

tak toto vám každý cigán vytetuje za 50 (nabral prax v kriminále).
keď sa už chcete zohyzdiť, prečo nie aspoň niečím, čo zaujme (napr. traktor na čele?)
Doplňuji:
som človek, ktorý si váži vlastného tela, budem ho totiž potrebovať celý život.
a sebazohyzďovanie (sebapoškodzovanie) proste nechápem.
odpustte mi to, je to pre mňa nepochopiteľné.

mimochodom – sebapoškodzovanie je psychiatrická diagnóza.

iceT

Ceny tetování záleží na:

  1. velikosti tetování
  2. náročnosti provedení motivu (jednoduchost či složitost jednotlivých obrázků)
  3. barvě (černé provedené, stínované nebo barevné provedeně tetování)
  4. umístění

Základní cena je 500 ,– za motiv ornamentu, přibližně 5 × 4–5 cm (celoplošně vybarven, černě). Ceny dalších tetování se odvíjí podle předchozích bodu.

Záleží taky na salonu,kde se necháš tetovat,ale promin,souhlasím s ostatními,že tebou vybraný motiv by ani za toho panáka nestál.

Lenča59

arygnoc: ale…nikdo se tu neptal jakej harant ti to vytetuje.. o.O a taky nechápu, že když se někdo na něco zeptá, hned to všichni berou jakože se to ptajícího se člověka nějak týká. Omlouvám se, taky ti neodpovídám na otázku 🙂 :D
Doplňuji:
arygnoc: mě je to celkem jedno, žijem jen jednou… :)) :D

Awe

arygnoc:Tím chceš opravdu říct že tetování je psychická porucha?Já mám potetovaného půl těla.Nechci se zviditelnit ani si tím nic nedokazuju,se­bepoškozování mi také neděla dobře.To znamená že jsem narušený jedinec?Takže staří Máyvé nebo kmeny v africe jsou narušení? Tetování odjakživa patřilo k různým rituálům a jiným praktikám, a to že potetované jedince rovnou odsuzuješ ke kriminálu je omezené.Raději se nebudu více rozepisovat nad někým, který v životě nikdy nic nezkusil a odsuzuje jiné na základě velikosti vlastního IQ :)
Doplňuji:
Jinak co se té ceny týče…V profesi­onálním salónu cenu tetování určuje práce a množství použité barvy, s tím že minimální částka se pohybuje od 600 Kč.Protože žádný tetér nebude ztrácet čas něčím za co dostane 50 Kč.Takže počítej těch 600–800 Kč jak kde.

roxy52

Je to strašný.Cenu odhaduji tak za panáka.

redy

Fakt to nestojí za řeč, dvacku?

Jinak arygnoc tvoje odpověď je víc jak k ničemu, kdo ti bere tvoje tělo?
Klíďo si važ čeho chceš a nevnucuj se svejma názorama

arygnoc

Awe, Redy:

ja som vyjadril svoj názor a uznávam, že nie každý s ním musí súhlasiť.
Otázku iq ponechajme bokom, i vysoko inteligentný človek môže byť chorý.

ohľadne diagnózy (citujem):

DEFINICE, VÝSKYT V POPULACI DOSPÍVAJÍCÍCH

Při odborném kontaktu s takovými adolescenty je nutné více zaměřit pozornost na poruchy nálady, drogovou anamnézu a sexuální zdraví, jelikož byla nalezena souvislost mezi konvenčním sebepoškozováním (tetováním) a rizikovým chováním adolescentů. Více než dvojnásobně se u „tetovaných“ vyskytují rizikové sexuální aktivity, užívání tabáku a marihuany. Častěji si způsobují úrazy, chodí za školu, stávají se součástí gangů. Téměř dvakrát častěji se účastní rvaček, užívají alkohol a selhávají ve výuce.

celý text:
http://www.cspsychi­atr.cz/detail­.php?stat=639

redy

arygnoc dyť jo ja taky napsala jen svůj názor
na ten dodatek jen :)))