Supermáán

Je tetování povoleno od 14.ti se souhlasem rodičů?

Chtěla bych se zeptat, jestli se může udělat tetování už ve 14-ti letech, když na to máte souhlas rodičů.Někdo mi říká, že to jde a někdo říká, že to jde až od 15-ti se souhlasem. Předem díky za odpověď.

Nejlepší odpověď
zzzlatokopka

Já neznám žádný zákon, který by tetování zakazoval osobám do určitého věku, podle mého názoru to zákon nijak neřeší, bude to spíš o tom, zda ti to v salonu budou ochotni udělat. Možná takový zákon exestuje, ale nevímm o něm.

Osobně si myslím, že pokud rodiče povolí 14letému dítěti tetování, tak jsou zralí na zbavení způsobilosti:-(((

Další odpovědi
David111

Asi od 15 se souhlasem rodičů. Stejně to je blbost. Mohla by vzniknout situace, kdy budeš muset na magnetickou rezonanci a tu nastává problém.

setapouch

Je takovy problem precist si starsi odpovedi na tutez otazku? Hledani je u nekterych individui evidentne nad jejich dusevni sily…