Hodně přemejšlim o tetování na krk a chci se zeptat jestli někde dělaj tetování ktere není na furt ;);)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Existují i nějaká dořasná, která by měla po určité době zmizet, al občas se stane, že uplně nezmizí a jsou i nadále patrná. Cena je údajně téměř stejná jako u tetování klasického

Další odpovědi:

Zlatý

Jde o permanentní make - up,dočasné tetování.Dělám je v salonu i já.Kromě kontur v obličeji - rtů,obočí a oční linky i obrázky na tělo.Toto tetování se má vstřebat do 5-ti let,ale někdy to tak opravdu není,jak píše Drap.V obličeji to většinou zmizí,ale na těle má moje dcera v dolní části zad ornament,který jsem tetovala,už asi 8 let a pořád je krásně znatelný,ale jiný na ruce jí už zmizel.Záleží na druhu pigmentu a na tom,jak si to organismus "přebere".

Zlatý

jedině tetování hennou je dočasné

můžeš se podívat

http://www.google.cz/…

Zlatý

Pigmentový make-up, je to dočasné cca 5 let, tetuje se tím hlavně obočí, oční linky a kontury rtů, ale dá se tím i udělat obrázek. Jenže záleží, kam si ho dáš, protože po něm zůstane světlá jizva.

Zlatý

Myslím, že existují různé "nalepovací" samolepky, ale jak se to sundavá to nevím, asi nějakým lékařským benzínem

v Hellu (populární salon v Praze) mi řekli, že nic takovýho neexistuje. Je to jenom trik, jak nalákat zákazníky a tetování ti nikdy nezmizí úplně, akorát tam budeš mít po pár letech "cosi", co bude z dálky vypadat jako velká divná piha. Tetování máš na celej život, je třeba si promyslet, co si necháš udělat ;)
Popř. ti ho můžou odstranit laserem, což je ale hoooodně bolestivé a stejně ti po něm zůstane jizva.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Krása a styl

Zlatý Drap 438
Zlatý iceT 350
Zlatý marci1 330
Zlatý hanulka11 322
Zlatý briketka10 244
Zlatý ReHu 230
Zlatý Damiana 229
Zlatý quentos 192
Zlatý annas 190
Zlatý mosoj 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.