lilien97

Máte zkušenosti s laserem při odstranění pihy z obličeje?

Dobrý večer, pristi týden jsem objednaná na odstranění pihy laserem na pravé tváři. Je mírně vystoupla a má cca 4 mm.
Mám z toho celkem strach. Chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti? Jak dlouhou se to léčí? Zustala vám jizva?

Odpovědi
anonym

Podle těch videí, co ti posílám, myslím, že nemusíš mít strach, trochu tě štípne ta jehlička, ale je hodně tenoučká, ta to všechno umrtví, nebudeš cítit nic, neboj 🙂
https://www.y­outube.com/re­sults?search_qu­ery=Laser+bir­thmark+on+the+fa­ce