Točení hlavy

Už druhým týdnem se mi točí hlava. Byl jsem i u doktorky, dělala mi odběry ale vse je v poradku. Mám 17 let, nekouřím, ani ještě nepiju. Hraju fotbal. Mám tlak 138/ 71, 135/80 .. porad se mi to mění.. Myslíte si že by to mohlo způsobovat točení hlavy?
Děkuji

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Zkuste si projít odpovědi na stejný dotaz.
http://www.odpovedi.cz/…

Na tuto otázku jsem odpovídala několikrát. Osobní zkušenosti.
Trpím závratěmi, u mě je způsobuje nedostatek železa. Beru extrakt z červené řepy, někdy jako první pomoc stačí hrst hrozinek, dýňová semínka. Stále nosím s sebou.

Netvrdím, že je to tak u vás. Hodnota železa kolísá, záleží na stravě, takže někdy se ani v krvi nezjistí jeho nedostatek .

Zkuste si projít odkaz a přečtěte si, které potraviny železo dodávají. Pak uvidíte.

http://www.vitalia.cz/…

Další odpovědi:

Nosíte brýle? Možná by to mohl způsobovat špatný zrak. Také mě bolela a motala se mi hlava, když jsem špatně viděla, ale ještě jsem neměla brýle :)...

Zlatý

Změna tlaku může způsobovat točení hlavy.

Adame, taky jsem obcházela doktory, točila se mi hlava tak, až mě to málem "hodilo" do silnice. Nic nezjistili ani na CT mozku. A pak mi někdo poradil - když máš pocit točení, opři se o zeď, vydechni, předkloň se a rukama se chyť za kotníky. Počítej asi do 10ti a pomalu se narovnej. Byla to dobrá rada. Snad ti pomůže

Zlatý

Zkus méně solit, nepít nápoje s velkým obsahem kofeinu a vhodnými potravinami jsou banány, jablka a hořká čokoláda.Ale v 17 letech točení hlavy není nic neobvyklého.

Bronzový

Nejspíš, by jsi měl vypozorovat to, při jaké příležitosti a ti to děje? mě se třeba zatočí hlava, když mám napuštěnou horkou vanu a rychle pak vztanu. (občas mám pocit, jako kdyby to semnou mělo seknout)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Zdraví

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1609
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1282
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.