Avatar uživatele
Galax

Proč se mi točí hlava po jedné cigaretě (ztrácím trochu rovnováhu) více než když vykouřím 2 na jednou????

Jen mě to prostě zajímá… myslel jsem že když je v těle více látky která toto způsobuje tak že je stav horší a horší…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Wang před 4543 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
venkovan

To neřeš. Až se ti nebude hlava vůbec otáčet, tak budeš tuhej. Buď je problém v nervové soustavě, že ji potřebuješ trochu kouřem otupit větší dávkou a nebo si to namlouváš. K doktorovi nechoď – řekne ti jediné – nekouřit. A zatím nechceš.
Ale díky za příspěvky do státní kasy které nám posíláš z každé vykouřené cigarety.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Michal Kole

Protože oxid uhelnatý se váže na červené krvinky a ty pak nepřenáší kyslík.

PŘESTAŇ kouřit a věnuj se něčemu ušlechtilému, třeba se NAUČ PLAVAT a choď do bazénu !

Plavání je aerobní sport a posiluje plíce (když ležíš na vodě, tak síla vody tlačí na hrudní a když dýcháš tak tlačí hrudník do vody protože se plíce roztahují a zvětšují svůj objem)

A navíc je zdravé dýchat vlhký vzduch je je u vodní hladiny – jen né když je voda přecholorovaná. Nejzdravější by to bylo u moře.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
bolak

Pokud se ti po jedný cigaretě točí hlava, tak seš normální bábovka.
Místo cigaret si kup tohle > http://pecici-formy.heureka.cz/dr-oetker-tradition-forma-na-babovku-16cm/ a nasaď si to na hlavu.
Ušetříš jak prachy tak kus života.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Wang

Nechejte si změřit krevní tlak (máte ho buď vysoký a nebo naopak nízký).
A pokud nechcete na cigarety doplácet (zdravím i penězma), sekněte s tím. Dopadne krize a rodiny budou potřebovat fyzicky zdatný chlapy a ne na nikotinu závislý bačkory s bronchitidou.
Všichni si budou vybírat, kuřáka už nebudou chtít některé firmy ani zaměstnat (z důvodů ekonomických – kuřák má viditelné prostoje a z důvodu image „v naší firmě prosazujeme zdravý životní styl“)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lexx

Asi tím že nikotin je v zásadě slabá droga. Po první cigaretě se už organismus jakž-takž vyrovná s náporem alkaloidů a tedy účinek je nižší. Ale může být jinak. Kdysi jsem kouřil, 4–5 let a zanechal toho – nechybí a jde to !

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek