Galax

Proč se mi točí hlava po jedné cigaretě (ztrácím trochu rovnováhu) více než když vykouřím 2 na jednou????

Jen mě to prostě zajímá… myslel jsem že když je v těle více látky která toto způsobuje tak že je stav horší a horší…

Nejlepší odpověď
venkovan

To neřeš. Až se ti nebude hlava vůbec otáčet, tak budeš tuhej. Buď je problém v nervové soustavě, že ji potřebuješ trochu kouřem otupit větší dávkou a nebo si to namlouváš. K doktorovi nechoď – řekne ti jediné – nekouřit. A zatím nechceš.
Ale díky za příspěvky do státní kasy které nám posíláš z každé vykouřené cigarety.

Další odpovědi
Michal Kole

Protože oxid uhelnatý se váže na červené krvinky a ty pak nepřenáší kyslík.

PŘESTAŇ kouřit a věnuj se něčemu ušlechtilému, třeba se NAUČ PLAVAT a choď do bazénu !

Plavání je aerobní sport a posiluje plíce (když ležíš na vodě, tak síla vody tlačí na hrudní a když dýcháš tak tlačí hrudník do vody protože se plíce roztahují a zvětšují svůj objem)

A navíc je zdravé dýchat vlhký vzduch je je u vodní hladiny – jen né když je voda přecholorovaná. Nejzdravější by to bylo u moře.

bolak

Pokud se ti po jedný cigaretě točí hlava, tak seš normální bábovka.
Místo cigaret si kup tohle > http://pecici-formy.heureka.cz/dr-oetker-tradition-forma-na-babovku-16cm/ a nasaď si to na hlavu.
Ušetříš jak prachy tak kus života.

Wang

Nechejte si změřit krevní tlak (máte ho buď vysoký a nebo naopak nízký).
A pokud nechcete na cigarety doplácet (zdravím i penězma), sekněte s tím. Dopadne krize a rodiny budou potřebovat fyzicky zdatný chlapy a ne na nikotinu závislý bačkory s bronchitidou.
Všichni si budou vybírat, kuřáka už nebudou chtít některé firmy ani zaměstnat (z důvodů ekonomických – kuřák má viditelné prostoje a z důvodu image „v naší firmě prosazujeme zdravý životní styl“)

lexx

Asi tím že nikotin je v zásadě slabá droga. Po první cigaretě se už organismus jakž-takž vyrovná s náporem alkaloidů a tedy účinek je nižší. Ale může být jinak. Kdysi jsem kouřil, 4–5 let a zanechal toho – nechybí a jde to !