Avatar uživatele
Pandax

Točení hlavy v pubertě, mžitky před očima, co dělat ?

Ahoj, je mi momentálně 17 let a poslední půlrok mám velmi divné závratě. Často pokud rychle vstanu z postele, tak se mi motá hlava, někdy jako kdybych měl upadnout, k tomu mám mžitky před očima a zatemní se mi obraz, ale to tak, že třeba 4 sekundy vůbec nevidím. Poté se postupně vyjasňuje.

Vím, že pokud člověk vstane rychle, kvůli tlaku se mu to může dít, ale abych v 17 letech na 4 sekundy vůbec neviděl a málem upadl ?

Jinak cvičím, alkohol nepiji, nekouřím, jím zdravě a vyváženě, zkrátka nevím o ničem, co by to mohlo způsobovat.

Díky za každou radu, užitečnou informaci.

Pandax

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? marci1, Photoguy před 3558 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
dědapetr

Svěřit se lékaři,ten zjistí jestli se neskrývá nějaká choroba.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
marci1

Půlrok trvají potíže ? Doporučuji ihned navštívit lékaře.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
RyuzakiKate

No, také mám nízký tlak, ale je to spojené s mou chudokrevností, tak si u toho lékaře ještě nech i odebrat krev…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Photoguy

Je mi 14 a tohle se mi děje furt. Uplně to samé…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bolak

My smě měli ve škole takovou hru, ohnul ses do předklonu, minutu si zhluboka dýchal a když ses narovnal, kamarád tě přiškrtil ručníkem. Bylo to skvělý, na cca 20s jsi ztratil vědomí, někdo mluvil, někdo sebou trhal, jeden dokonce bučel jako kráva, a občas sme měli i halucinace. Jednou jsem to pak doma zkoušel sám, ale jakmile sem se narovnal z předklonu, zatmělo se mi před očima a když sem se probral, šíleně mě bolela hlava a topení bylo od krve.

Třeba ti to nějak pomůže.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Cumacek

Nemáš nízký tlak? Znám totéž. Jako první pomoc mi bylo doporučeno: čerstvý vzduch, zvednutí nohou nahoru, požití nějakého cukru, čehokoli sladkého, př. čokoláda, a pití slabší kávy nebo užívání magnesia. Snad ti něco pomůže.....

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek