Točení hlavy

stále se mi točí hlava a je mi nevolno..byla jsem asi před pul rokem u lékare rekl mi ze to je od patere a dal mi rehabilitace,ale nepomohlo to,sla jsem znovu a dal mi prasky na uvolneni svalu...pry to je vse od patere...ale stale to neprestava...nevite cim to muze byt uz je mi blbe jit opet k lekari...

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Točení hlavy může být z toho že máte bud nízký krevní tlak,a nebo že máte problémy s krční páteří, zapříčinují i bolest hlavy.Ve vašem případě bych zkusila navštívit třeba i jiného lékaře aby se na vás podíval a řekl vám čím to může ještě být.Pokud by vás lépe ošetřil druhý lékař a pomohl vám tak bych neváhala a přešla k němu.

Další odpovědi:

Zlatý

Předřečníci mají pravdu.
Jen bych ještě doplnila, že pokud je to opravdu od páteře, tak nárazově rehabilitace a prášky nezaberou, jen na chvíli. Chce to cvičit!!! A pak to zabere. Měla jsem to samé, jakmile jsem začala cvičit pravidelně - pomohlo to.

Správně by vám doktor měl společně s rehabilitací naordinovat i instruktáž k autoterapii, kde vás naučí, co a jak správně cvičit. Chce to vůli, protože výsledek se dostaví až po dlouhé době, ale když vydržíte, opravdu to zabere.

Zlatý

Já mívám závratě tehdy, když mně chybí železo. U každého člověka může být příčina jiná.

Bronzový

Toceni hlavy muze byt z mnoha pricin. Od patere samozrejme take, ale kdyz zatim nic nezabaralo, doporucuji nechat udelat nejake komplexni vysetreni. Toceni hlavy je treba z nedostatku horciku, spatne funkce stitne zlazy, tlaku, pri cukrovce, je opravdu velka spousta moznych pricin a pokud zatim nic nefunugje, mel by se ten lekar (nebo nejaky jiny) zamerit i na jine mozne priciny. nakonec se z toho vyklube nejaka uplna malickost a vy se uz pres rok trapite.

Bronzový

Za prvé bych šla k dalšímu lékaři...
Točení hlavy,krom nízkého tlaku,a výše uvedeného,může způsobovat nedostatečné prokrvování končetin,myšlen i mozek,tzn.zúžení cév.Na to je RUTIN,obsažený především v pohance,nebo se dá koupit v tabletkách /levné/,užívám ho preventivně jako závislý kuřák.
Také jinan dvoulaločný - ginko biloba - prokrví co může,ten jinak,než v tabletkách asi neseženete.
At už bude nová diagnoza jakákoli,přeji,at je ta nejlehčí.

Bronzový

Mě ještě napadlo jestli třeba nepotřebujete brýle,od očí také hlava bolí,já jsem to tak měla,pokud je už máte,tak jestli nejsou třeba slabé,nebo naopak silné.

PANÍ ANDYS10.NAPROSTO SOUHLASÍM SE VŠEMI ODPOVÉĎMI,KTERÉ JSEM DOPOSUD ČETLA.ROZHODNĚ TO MŮŽE BÝT I VÁŽNÉ.ZAJDÉTE SI PROSÍM NA NEUROLOGII BEZ TOHO ABYJSTE O TOMTO ROZHODNUTÍ MUSELA MLUVIT S LÉKAŘEM,KTERÝ VÁM ANI NIJAK NEPOMÁHÁ COŽ JE JIŽ SAMO O SOBÉ LÉKAŘSKÉ ZANEDBÁNÍ.NA NEUROLOGII SE OBJEDNEJTE CO NEJRYCHLEJI A NENECHTE SE NIKÝM ODBÝT!LÉKAŘI JSOU ZODPOVĚDNI LÉČIT A NE S VÁMI MANIPULOVAT!V DNEŠNÍ DOBĚ MÁTE NAPROSTÉ PRÁVO SI VYBRAT LÉKAŘE PODLE SVÉHO UVÁŽENÍ.TAK SE NEBOJTE A NAPIŠTE MI JAK JTE DOPADLA.ZDRAVÍM VÁS-ZAJ-PO

Zdroj: JSEM ZDRAVOTNI SESTRA

Muže to být nízký tlak,mívala jsem též tyto problémy.Zkuste kafíčko,nebo štamprlátko,pokud není jako dodatek nějaká bolest

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Zdraví

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1607
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1280
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 716
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.