ssbboo

Co může způsobovat motání hlavy?

Víte,poslední dobou se mi dost motá hlava.U doktorky už jsem byl a ta mi nezjistila absolutně nic. Ani prd.jen jsem slyšel'.tohle je dobrý dobrý tady je to křivě ale to je na obou stranách dobrá.Diagnóza hypochondr nebo simulant.No ať si říká co chce,ale já se pomalu netrefím do dveří.A to mam pracovat v lese.nevíte prosím někdo co mám dělat?

Odpovědi
da ny

Vyměnit lékaře!
Byl jste u nějakého odborného lékaře /neurolog, ORL – střední ucho způsobuje podobné stavy – krystalky, ortopeda – krční páteř atp./? Na RTG, CT …vyšetření…?
Pokud to není z dehydratace, nízkého,vysokého TK, polécích, nedejte se trvejte na pořádném vyšetření a vysvětlení příčiny.
Přeji hodně štěstí, trpělivosti a zdraví.
http://www.ule­kare.cz/nemoci-vysetreni/motani-hlavy-priciny