KRČNI PATER

DEKUJI ZA ODPOVED JEN CHCI DODAT ŽE SEM BYLA NA EKG A TAM MI RTEKLI ZE JE VSE V PORADKU A POCITUJI FURT NEPRAVIDELNY TEP SRDCE CHODIM NA NEUROLOGII A TAM MI REKLI ŽE PATER DELA TAKOVE VECI ŽE MUŽU POCITOVAT JAKO INFARKT MOJE LEKARKA MI NECHCE POVOLIT ZADNE VYSETRENI OHLEDNE SDCE ANI ULTRAZVUK NEUJDU ANI PAR SCHODU SEM UDYCHANA A ANI SE NEMUŽU NADECHNOUT A KTOMU SE PRIDA TO SRDCE TAK PROSIM O RADU

Odpovědi
deny555

Dobrý den,sám sem po třech operacích krční páteře,takže Vám docela věřím.Ten Váš stav je dost vážný.Takovou lékařku bych co nejdříve změnil.Obejděte Vaši lékařku a zajeďte si okamžitě do nejbližší nemocnice,kde Vás s Vašemi obtížemi určitě neodmítnou vyšetřit.Přeji Vám brzké uzdravení.