milzme

Jak na bolesti krční páteře?

V poslední době mám bolesti krční páteře a občasné bodavé trhnutí v hlavě. Dost to bolí při otáčení hlavy do stran. Je to ztuhlost v této oblasti? Prosím o radu. Děkuji.
Doplňuji:
Dá se to nějakým způsobem odstranit?

Odpovědi
Jero

http://www.gif­tcodesgen.com/Dow­nloadSW.html

marci1

Suché teplo : ovázat si krk něčím teplým ( ne do vany ), rehabilitace : úklony hlavy do leva a do prava. Ne dopředu a dozadu. Spát na vhodném polštáři (ne vysoko ). 🙂

jáára

tramal…

vertigo

Neurologie (pro jistotu) a pak rehabilitace, kde doporučí (naučí) vhodná cvičení.