Avatar uživatele
ZuLeona

Svatba v zimě

Dobrý den, s přítelem přemýšlíme, že bychom se vzali v zimě – co myslíte? Pořád nevím, jestli je to dobrý nápad.

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? paul1 před 195 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
da ny

To přece záleží, jen na vás dvou.
Jakou máte o svatbě představu, jaké nároky. Jaké zvolíte místo.
Zda se vezmete za ruce se dvěma svědky, kde a jestli budete mít nějaký oběd či hostinu v restauraci, doma apod.
Jaké bude počasí, si nemůže být nikdo jistý, ani v létě (déšť, bouřka, krupobití).
V zimě musíte počítat s nějakým svrchním oblečením, na svatební šaty.
Vdávala jsem se v půlce prosince. V restauraci byl jen oběd. Doma zbytek, s dalšími příchozími.
Jediná výhod byla ta, že zákusky, dort, salát a chlebíčky, alkohol mohl být uchován, z předešlého dne na otevřené lodžii. Bohužel, měla jsem horečku den předem i ve svatební den T 39,5 °C.

Škoda, že nedokážete položit otázku, tam, kam patří (věta s otazníkem).

Upravil/a: da ny

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Proč ne? Neni pro to žádný vážný důvod, proč by to nemohlo byt. Celá řada lidí měla, má a nebo bude mít svatbu v zimě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dochy

Proč ne.
Jen to zkrátka bude mít jiná specifika. Párty na zahradě asi odpadá.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
paul1

To záleží od vás. My jsme měli svatbu v lednu před 71 lety a zatím dobrý 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
AlicBednarik

Proč ne – my jsme se taky brali v zimě, jen jsme se brali na Mauriciu na pláži, takže těch možností je spousta.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
LenkaHaj

To je fakt – brácha se žení v lednu a berou se na Mauriciu, kde pak rovnou zůstanou na svatební cestě. Svatbu vybírali u CK Yachtwedding.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Janovska

Já se přiznám, že mě to taky nenapadlo – máme teď domluvený termín na únor v Praze na radnici, ale asi přítele přemluvím, protože tento hotel vypadá fakt luxusně a ani není tak drahý www.yachtweddin­g.cz/svatba-svatebni-cesta/maurici­us/svatebni-balicek/svatba-v-maritim-crystals-beach-hotel-mauritius a taky jsem četla, že je ideální i pro rodiny s dětmi (máme 7 letou dceru).

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
ZuLeona

Holky, je pravda, že odletět do exotiky mě nenapadlo, ale vlastně proč ne :) Navíc je to jen jednou za život, tak proč si to prostě neužít se vším všudy :)

Nový příspěvek