ZuLeona

Svatba v zimě

Dobrý den, s přítelem přemýšlíme, že bychom se vzali v zimě – co myslíte? Pořád nevím, jestli je to dobrý nápad.

Odpovědi
da ny

To přece záleží, jen na vás dvou.
Jakou máte o svatbě představu, jaké nároky. Jaké zvolíte místo.
Zda se vezmete za ruce se dvěma svědky, kde a jestli budete mít nějaký oběd či hostinu v restauraci, doma apod.
Jaké bude počasí, si nemůže být nikdo jistý, ani v létě (déšť, bouřka, krupobití).
V zimě musíte počítat s nějakým svrchním oblečením, na svatební šaty.
Vdávala jsem se v půlce prosince. V restauraci byl jen oběd. Doma zbytek, s dalšími příchozími.
Jediná výhod byla ta, že zákusky, dort, salát a chlebíčky, alkohol mohl být uchován, z předešlého dne na otevřené lodžii. Bohužel, měla jsem horečku den předem i ve svatební den T 39,5 °C.

Škoda, že nedokážete položit otázku, tam, kam patří (věta s otazníkem).

Drap

Proč ne? Neni pro to žádný vážný důvod, proč by to nemohlo byt. Celá řada lidí měla, má a nebo bude mít svatbu v zimě.

Dochy

Proč ne.
Jen to zkrátka bude mít jiná specifika. Párty na zahradě asi odpadá.

paul1

To záleží od vás. My jsme měli svatbu v lednu před 71 lety a zatím dobrý 🙂

AlicBednarik

Proč ne – my jsme se taky brali v zimě, jen jsme se brali na Mauriciu na pláži, takže těch možností je spousta.

LenkaHaj

To je fakt – brácha se žení v lednu a berou se na Mauriciu, kde pak rovnou zůstanou na svatební cestě. Svatbu vybírali u CK Yachtwedding.

Janovska

Já se přiznám, že mě to taky nenapadlo – máme teď domluvený termín na únor v Praze na radnici, ale asi přítele přemluvím, protože tento hotel vypadá fakt luxusně a ani není tak drahý www.yachtweddin­g.cz/svatba-svatebni-cesta/maurici­us/svatebni-balicek/svatba-v-maritim-crystals-beach-hotel-mauritius a taky jsem četla, že je ideální i pro rodiny s dětmi (máme 7 letou dceru).

ZuLeona

Holky, je pravda, že odletět do exotiky mě nenapadlo, ale vlastně proč ne :) Navíc je to jen jednou za život, tak proč si to prostě neužít se vším všudy :)