Žárlím zbytečně, když se přítel častěji schází s kamarádkami než se mnou, protože je má blíž?

Bydlíme od sebe 150 km a přítel za mnou přijede tak jednou za dva měsíce, protože nemá moc volného času. Každý víkend si ale vždy trochu času na kamarádky najde. Schází se spíš s nimi, než s kamarády. Říká, že je to normální a má je blíž (km) než mě. V zimě se neukázal 3 měsíce, protože jedné z nich předělával koupelnu. Když jsem se chtěla k němu nastěhovat nechtěl. Velmi se spolu nasmějí, probírají spolu úplně vše i mě. Kolikrát jsme měli oba volno, ale byl radši s nimi než se mnou. Zná je už mnoho let, já jsem s ním 2 roky. Žárlím přehnaně či zbytečně? Mám se něčeho obávat?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

Vykašli se na něho, děvče. Najdi si někoho blíž. Když se takhle chová teď, tak později to bude horší.

Další odpovědi:

Zlatý

Ste s nim 2 roky raz za tri mesiace?
nezdá sa to málo aj vám?

Vaša láska je vysnívaná, nereálna, nehmotná. Láska sa potrebuje živiť spoločnými zážitkami, dotykmi, súžitím, nie iba túžbou.

Nežiarlite, proste ten vzťah ukončite ako neperspektívny - najmä po tom, čo odmietol spoločné bývanie (ako to odôvodnil?) a uprednostňuje kamarátky pred priateľkou.

Vyhnete sa sklamaniu v budúcnosti (od tohto partnera).

DCERO, SROVNEJ SI TO V HLAVE !!

Je mi 32 let, jsem vdaná, ale netoužím po dítěti.
http://www.odpovedi.cz/…

BUH TE VIDI ! KDO LZE, TEN I KRADE A KDO KRADE, MUZE I ZABIT !

Zlatý

Žárlit ani třeba ne, ale pokud by Vás měl přítel rád, tak by určitě chtěl být s Vámi častěji. Připadá mi to, že asi nestojí o vztah mezi Vámi. Uvažovala bych o rozchodu a našla bych si někoho, kdo by chtěl být se mnou.

Bronzový

Ma te jen na sex. Jinak by za tebou jezdil co 14 dnu. Jen mne napadlo ty k nemu jezdit muzes? No muzes se zkamaradit s jeho kamarady a pridat se. Jestli ale ani to nechce .. tak jako sorrry ale fakt jsi jen hracka.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 600
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 448
Zlatý led 395
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.