Luiza

Svatba na Mauriciu

Dobrý den, máte prosím někdo zkušenost se svatbou u moře? Přemýšlíme o Mauriciu, ale už máme dvě děti ( 4 a 6 let), tak nevím, zda je to dobrý nápad.

Odpovědi
cappuccino

Je to dobry napad a jiste to bude nezapomenutelny zazitek. Jak pro vas, tak pro deti i svatebcany!! Jdete do toho!!

elkon

Podle mě je to snobství, u nás je dost krásných míst, když už to nemůže být v bydlišti na radnici.

ZuLeona

Zdravím, já myslím, že v dnešní době už není problém cestovat s dětma do exotiky. Jen najděte dobrý hotel, aby tam bylo vyžití i pro ně :)

Milunak

Přesně tak! My do exotiky lítáme běžně i s dětma a nikdy nebyl problém. A Mauricius je bezpečná země, toho bych se vůbec nebála.

SoukupovaJ

My jsme se na Mauriciu brali loni, doporučím tento hotel, který je pro děti ideální www.yachtweddin­g.cz/svatba-svatebni-cesta/maurici­us/svatebni-balicek/svatba-v-maritim-crystals-beach-hotel-mauritius Je to jediný resort na Mauriciu s tobogány a je tak ideální pro rodiny s dětmi. Má taky moc krásnou pláž a kvalitní služby.

Luiza

Moc děkuji – hotel vypadá moc povedeně a hlavně nás mile překvapila cena. Hned cestovku zkontaktuju a uvidím, jak se domluvíme. Mě navíc zaujaly i benefity pro novomanžele – sleva 60% pro nevěstu na pobyt, láhev sektu, večeře, masáž, dáreček :) No už se tam prostě vidím :)

da ny

Škoda, že ani jednou, nedokážete položit otázku…:/

JK2021

Elkon: Jste zřejmě stará závistivá škola… pokud na to mají a kvůli svému snu se nezadluží na zbytek života, je to jen jejich volba. Nikomu se za ni nemusí ospravedlňovat a tím spíše ne internetovým rádcům zde.

elkon

JK – vůbec nevíš o co jde. Byl dotaz, tak jsem odpověděl. Nemám potřebu cokoli závidět. O nějakém ospravedlňování není řeč. Pokud někdo chce někam vyrazit, nemusí se na to ptát cizích lidí. Zřejmě ani nevíš kdo to je snob.