lukas.zmizik

přišel jsem na to, že by do mého života měla vstoupit žena, a tak potřebuji pár drobných rad

  1. má cenu uvažovat o ženě, když zrovna teď nemám kde bych s ní bydlel, nebo si mám nejprve pořídit byt nebo postavit dům a tam si potenciální partnerky vodit na zkoušku?
  2. mám se pokusit najít si jednu, nebo hned dvě-tři najednou, které o sobě nebudou vědět, kvůli tomu, aby byla vždycky nějaká rezerva, když to někde nevýjde?
  3. budu mět lepší tuto ženu hledat
    1. přes inzerát podle předem daných kritérií
    2. v práci jakožto oslovením některé z klientek
    3. oslovit pokladní, servírku, prodavačku na benzínce nebo v lékárně
    4. náhodně na ulici
    5. oslovit některou z mých bývalých kamarádek nebo potenciálních partnerek, které se semnou z nějakého důvodu přestaly bavit a doufat, že už dostaly rozum
    6. požádat kamarády, aby mě nějakou ženu našli oni
    7. někde na bazéně nebo u vody, kde bych byl v plavkách a bylo by té ženě hned jasné, co by jí doma v noci čekalo
  1. zajímalo by mne, zda by bylo vhodnější
    1. ucházet se o nějakou ženu, o které alespoň něco vím a vím, že bych se dokázal ztotožnit s jejimi zálibami – tedy pokusit se zažehnout plamen
    2. náhodně oslovovat fyzicky pro mne přitažlivé ženy o kterých nic nevím a zkoušet, co se dá
  2. jelikož se zajímám patrně o všechno možné, rád bych věděl, které zájmy před ženou zralou na vážný vztah rozvinout a o čem například pomlčet.
  3. jsem zvyklý každý den vytvořit nějakou myšlenku dne, kterou občas hodím i sem na odpovědi (třeba dneska ta s tou ledničkou – co by dělala kdybych jí zapl v zimě venku venku), a taky máme zvyk trochu k tomu s kamarádem rozvinout malinkou diskuzi, je to taková myšlenková ranní rozvcička. nerad bych se toho vzdal ale to byl právě impuls mých kamarádů ku mě, kteří právě jak to poslouchají, myslí si, že bych si tu ženskou měl najít.

děkuji za zájem a případně za odpovědi

Nejlepší odpověď
Drap

Těžko se radí. Zkušenost je nepředatelná. Samozřejmě, můžeš počídit byt, či dům. Co se žen týče, nechal bych to osudu a neřešil bych to. Samozžejmě ty to vidíš zřejmě díky věku trochu jinak. Věř že vše příjde v pravou chvíli samo. V žádném případ si nepořizuj dvě, popřípadě více současně. Nikdy to pak nekončívá dobře. Před žádnou nic nezatajuj ani ze svých zálib a zájmů, a všechny tyto věci si zkus zachovat.
Nerad poskytuji rady do života, ale pokud bych přece jenom měl, tak bych opravdu radil: Nech to být, ona se objeví sama, možná že jich bude postupně i více. Dřív nebo později se setkáš s tou nejbáječnější ženskou , a na vás obou potom bude, jak to zvládnete, a jak dlouho vám to vydrží. Taková chvíle může přijít kdykoli, kdekoli a v jakémkoli věku.

Zdroj: životní zlušenost

Další odpovědi
briketka10

společné zájmy a jiskra v oku jsou na prvním místě
na ničem jiném nezáleží když si nemáte co říct po
hodině, tak to nemá smysl :o)

dvě ženy mít se nevyplácí zamotáš se a budeš si asi
plést jména :(

na to bydlení bych si raději pořídila útulný byteček, kde
budou tolerovat tvýho hafana :o)
Doplňuji:
odpověď Páji na tu ledničku mi přijde divná
na zahrádce mám na stole ve výšce, né na zemi
polystyrenovou bednu pro kočku se senem a
v zimě to slouží jiným kočkám, tak mi neříkej,
že by se chodily hřát do lednice to je nesmysl žejo..

anonym

Ahoj když to vezmu z psychologického hlediska, tak 1) určitě budeš vypadat mnohem líp, když té holce/ženě nabýdneš, že půjdete k tobě třeba. z toho si daná budoucí partnerka řekne, že umíš stát na vlastních nohou (což je důležité, ale není to pravidlo, že musíš mít svoje bydlení.

  1. já osobně jsem zastánce monogamie, ale když nejste ještě spolu tak doporučuju mít oči otevřené, hromadit si kamarádky, aby jsi se mohl nějak rozhodovat
  2. záleží jakou ženu hledáš a podle toho by jsi měl zvolit místo hledání
  1. přes inzerát to nedoporučuju, protože je malá pravděpodobnost, že si holka/žena vybere tebe, je třeba si uvědomit, že ženě příjde cca 30 odpovědí na inzerát a hodně si vybírají.
  2. v práci bych to doporučoval pouze tehdy, když to nebude z tvé vlastní iniciativi. jednoduše řečeno, bylo by patrné, že o tebe jeví zájem.
  3. + d) oslovení je dobré, ale zase by jsi měl přemýšlet jakou oslovit, protože to ty budeš sní po zbytek svého života, když to řeknu takhle… doporučuju sebrat koule a oslovit dívku která by tě přitahovala. důležité je, šokovat tu dívčinu, něčím neobviklím, aby si tě zapamatovala (v tom smyslu, jí překvapit třeba, že jsi gentleman) mohu poskytnout více informací v případě zájmu 🙂
  4. kamárádky jsou fajn, stačí navázat kontakt, ale aktivita bude na tobě, tudíž jí budedš muset psát atd… než se chytne a bude to opětovat.
  5. taky řešení, jestli máš ve svém okolí dobrou kamarádku, která by mohla mít dobré kamarádky, tak proč toho nevyužít. Doporučuji nějakou lepší a pohlednější kamarádku, která má větší vliv.
  6. tady je zase výhoda, že si můžeš prohlédnout dobře tělo, svého objetku zájmu a neměl by jsi se stydět za své tělo. jít sebejistě na věc, nic horšího než odmítnutí nepříjde a nejdůležitjší jsou zkušenosti.
  1. řekl bych, že tady je to čistě o tvím vkusu. jestli vsadíš na to, že jí znáš nebo jí budeš chtít poznat úplne odznova a poznat ty hezký momenty, kdy se poznáváte atd… 🙂
  2. záleží kolik ti je let a o jak starou ženu máš zájem, podle toho promýšlet další kroky.
  3. otázka s ledničkou byla fakt stupidní, kdyby jsi se na to zeptal nějaké ženy nebo dívky, asi by jsi moc pozotivních emocí nesklidil…

snad ti to pomůže hezký den 🙂

jiriii

Rozhodně o ní uvažuj, dívka která s Tebou bude ráda i přes to že ještě nemáš byt Ti dává jasně na jevo že s Tebou není kvůli majetku! A věř že ve dvou se sen v podobě třeba bytu či domečku naplňuje rychleji! Ve dvou tyto překážky překonáte snáz.
A k té Tvé rezervě, na ní se rovnou vyprdni!! To ti zničí vztah! To nemá žádný smysl, vím že zadní vrátka přijdou občas v hod ale u vztahu ne, bud s nimi třeba dobrý kamarád ale nic víc. V srdci vždy měj jen jednu.
Pokud by si zvolil seznamku, můžeš napsat o sobě něco co nějakou holku zaujmou a jinou zas ne a stejně tak Ty můžeš hledat dívku která má stejné koníčky jak ty, stejné cíle, je to výhoda oproti oslovení na zábavě v tom že z velké části víš jaká je co má ráda a ona to ví o tobě, urychlí to i komunikaci při prvním rande(pokud vše uvedla popravdě) a díky tomu se můžeš vyhnout nemilým situacím.
Musíš se připravit že tu pravou ani na seznamce nenajdeš ze dne na den. A s tím s čím by si měl před ženou pomlčet, tak snad právě s ničím, snad jen s tím že třeba skáčeš bez padáku:-D Je dost věcí co ženy dokážou přehlídnout na na muži když ho milují ale to samé bys měl udělat i Ty pro ně. Vztah je o důvěře, pochopení,a tolerování. Hodně štěstí.

anonym

Tak to nevím jestli tě nejaká žena bude chtít, když o nich mluvíš jako o nějakém spotřebiči.
Uplně to tak vidím, kam to postavit, když si to koupím, nemám si raději pořídit 3, co když se nějaká rozbije, co když to bude mít velkou spotřebu??
Nevím jak ty, ale já jsem to měl tak, že jsem k dané dívence po spatření něco nejdříve cítil, a když cítila to samé i ona (nemluvím o větrech, parfémech…) tak jsme s polu chodily.
Ale dělat to takto, že teď si zamanu chodit s holkou tak jí seženu je trochu zcestné, ale je možné že se doba změnila, skus Aukro.

briketka10

http://www.kocky-online.cz/jpor­tal/articles.phtml?id=18­73&op=read
tak vypadá ta boudička já jsem si ji vyrobila sama
má akorát otvor zepředu, aby do ní nefoukalo ..