Status studenta

Dobrý den, jsem studentkou ČVUT. Rozhodla jsem se studium ukončit, avšak na školu, na kterou chci, jsem si nestihla podat přihlášku v termínu. Jedná se mi o to, že kdybych teď byla uvedena na pracovním úřadě a v lednu roku 2011 si podala přihlášku na pedagogickou fakultu (denní studium), jestli by mi byl status studenta opět navrácen. Děkuji za odpověď.

Nejlepší odpověď
1popelka1

A pokud ti je přes 26,tak si statusu studentky taky neužiješ:)

Další odpovědi
Nuk nuk

Ano, pokud budete na novou školu přijata, pak Vám dnem nástupu ke studiu bude navrácen i statut studenta.

Miroslavst

Spíš bych řekl, že ti bude navrácen status studentky.