Spiritus

Sprchujete se ráno?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Mě šokuje už to, že musím vstát, natož další šok sprchou.
Já mám podmínku a ne trest smrti.

Další odpovědi
anonym

kdybych si dala studenou sprchu tak umřu,ale jinak se každé ráno sprchuji,je to už můj takový rituál,dát si kafe,sprchu,nalíčit se a jít pracovat

quentos

jo, studenou vodou, bez ní už léta nevstanu. Ale jak už jsem se dřív přesvědčil, jsem tu s nadšením pro ranní studenou sprchu asi sám

iceT

V lete ano,pres den i nekolikrat,v zime jen vecer.

vecernice

Někdy jo,většinou v létě a musím víc stíhat.V zimě už ne,protože bych to odmarodila a to si nemůžu dovolit.

Michal

Ani ani ani ne.

Martina S.

Jen o víkendu, v týdnu se to nedá stíhat.

oskar

Já ano,ale ne pod studenou…

Miroslavst

To si dáváš tu studenou sprchu než vstaneš quentosi?

quentos

podle toho, čemu říkáš, že „vstanu“; dávám si ji potom, co vstanu sice tělem, ale před tím, než vstanu mozkem a duchem, ti právě potřebují studenou sprchou probudit.