Michal Kole

Proč se má po operaci často sprchovat rána ještě se stehy, teda až to doktor povolí/nařídí ?

Odpovědi
hanny 2

Protože tím se rána čistí a mýdlem desinfikuje.

avel3

Souhlasím s hanny 2
a taky je na vymytí možného hnisu, který vytvářejí bíle krvinky při infekci rány. v tom případě ale nutno potom použít i steril. přípravek.

jendahun

Možná je voda chlorovaná tak,že desinfikuje víc než ajatin a tím se ušetří na léčbě.Však víš jak je na tom naše zdravotnictví špatně.Za chvilku po nás budou chtít,abychom se vyváleli v bahně,protože to dělá dobře i lesní zvěři.