Bawinka999

Je zdravé se sprchovat studenou vodou?

Zajímalo by mě, jestli je zdravé se sprchovat studenou vodou. Hlavně mi jde o to, jestli je třeba dobré, když člověk vyleze z horké koupele, se pak ještě osprchovat vodou studenou.

Nejlepší odpověď
mosoj

Zcela určitě.

Další odpovědi
www

Ano, doporučuje se střídat přímo „horkou“ s ledovou 😁

tom004

Toto dělám po každém sprchování už 40 let.Ale nikdy jsem si na to nezvykl.To rychlé přepnutí sprchy z horké na studenou,je šok.Ale pravda je,že prakticky,mimo nějaké té zlomeniny,nevím co je to být nemocný.

VampGirl

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/je-zdrave-se-sprchovat-studenou-vodou
? ? ?

Toto je přesná kopie mé otázky…