rose

S jakou multifunkční tiskárnou máte dobré zkušenosti?

Mám na mysli levnější varianty pro domácí účely, které zvládají kopírovat,tisknout a skenovat.Měla jsem Epson a bohužel ho mám znovu,vsadila jsem na kvalitnější model, ale je to taky úplná šunka.Neustálé problémy s náplněmi.Do­poručte mi prosím nějaký konkrétní typ a značku se kterou jste spokojeni,kde vše funguje, jak má, náplně nejsou předražené (případně lze použít neoriginální a to bez problémů s instalací) a cena je kolem 1500, nebo nižší.Děkuji za typy.

Odpovědi
hanulka11

my máme tuto už asi 3 roky ,to ještě byla cenově výš- nyní se koupí za pár babek a nemáme s ní problémy , kazety nemusí být origoš.....http://www­.inkoust-toner.cz/?388,canon-pixma-mp280-tisk%E1rna-scanner-kop%EDrka

Funna

řada Canon Pixma…typ už je na tobě, všechny jsou dobré…je to asi nejideálnější ingoustovka pro domácí účely…

RobotKArel

Nemáte náhodou někdo na prodej tiskárnu, do které jdou ty první čtyři zobrazované cartridge https://www.car­tridge-toner.cz/hp-1140 ?
Moje se rozbila a mám jich docela dost ještě neotevřených a je mi líto ty náplně do tiskárny jen tak vyhodit.