Zlatý

Jakou máte tiskárnu?

Ahoj.Jakou máte doma tiskárnu?Jste s ní spokojeni?Díky.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Tisknu si hodně fotografie a spolu s manželkou hodně kopírujeme. Pro nás je tedy nezbytná multifunkční inkoustová tiskárna. Již asi 15 let používám pouze tiskárny Canon. Kupuji pouze tiskárny které mají oddělené barvy v kazetách. Používám zásadně neoriginální kazety a čipy resetuji.
Z bohaté nabídky neoriginálních kazet lze vybrat pár výrobců, které mají barvy velmi kvalitní a nezasychají a barevné podání je také kvalitní. Náklady na tisk jsou potom nízké i na tisk foto. Pro porovnání jednu kazetu kupuji za 50 korun proti originální, která stojí 400 Kč. Kazet mám v tiskárně pět.
Pokud by jste chtěli náklady ještě nižší lze kazety refilovat ( plnit). Když se to naučíte není to ani tak pracné. Pak vychází naplnění kazety na cca 15 Kč.
Spokojenost maximální. V současné době nám jedou v rodině čtyři tiskárny. MP 610, MP 500, MP 810 a IP 4500 již dva roky bez jakýchkoliv problémů. MP 500 jede již pátým rokem a začíná dosluhovat tisková hlavy, což je lepší než běžné opotřebení.

Pro kvalitní tisk fotografií je zapotřebí používat tiskárny které používají Dye ( roztokové)inkousty. Naopak pro tisk dokumentu a textu je lepší pigmentový inkoust. Tiskárny které používám mají oba typy inkoustů.

Další odpovědi:

Zlatý

Já používám téměř 3 roky barevnou inkoustovou tiskárnu EPSON STYLUS DX450 s kopírkou a skenerem . Bez problémů, tisknu převážně dokumenty. Vyhovuje mně.

Zlatý

inkoustovou jsem velmi brzy nahradil laserovou.
Inkoustová často při delším používání zasychala a bylo nutné plýtvat už tak dost drahým inkoustem k "prošťouchnutí" zaschlých trysek. Cena jedné vytištěné a4 je zbytečně vysoká, často jsem potřeboval vytisknout jen dokument s grafem a na to mi laserová tiskárna vyhovuje daleko lépe (je přesnější dosahuje vyšších dpi a výtisk s laserové tiskárny je mnohem trvanlivější než výtisk z inkoustové který odchází vlivem působení slunečního záření i vlivem vlhkosti a při tom všem je cena výtisku s laserové tiskárny stále ještě mnohem příznivější než je to u inkoustu), fotografie si nechávám dělat levněji a lépe ve fotolabu a tak mi inkoustová tiskárna nechybí.

Zlatý

Mám multifunkční tiskárnu HP DESKJET tuto tiskárnu mám rok a jsem s ní zatím spokojená převážně na ní tisknu, skenuji manželové dokumenty, smlouvy, faktůry, fotky.

Bronzový

Dostala jsem od syna :tiskárnu,kopírku a skener Epson Stylus SX1O.Mám ji od vánoc a i přesto,že nejsem technicky moc nadaná, jsme se spolu docela skamarádily.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 868
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.