Maki-H

Proč se mi nezapne tablet?

Vždy, když zapnu tablet, tak se tam ukáže logo Aceru (značka tabletu). Vypadá to, že se zapne, ale opak je pravdou. To logo tam svítí celý den. Nevíte co s tím?
Doplňuji:
PS: už jsme s tím jednou byli u reklamace a ten prodavač řekl, že stačí restartovat systém. Nevíte jak?

Odpovědi
Löwe

Asi je rozbitej no…

brillant

Strýček google https://www.go­ogle.cz/search?cli­ent=opera&q=ta­blet+acer+res­tart&sourceid=o­pera&ie=utf-8&oe=utf-8&channel=sug­gest&gws_rd=ssl

Orion

Neaktualizoval jste firmware nebo pokoušel jste se o root? Takhle se chovaní tablety a mobily když je poškozený firmware.