huxa

Proč si všichni myslí, že když se zlevňuje elektronika, seženou tablet za 2–3 tisíce?

Nejlepší odpověď
Bedy

Tabletů za 2–3 tisíce seženete dost, podívejte se schválně na Heuréku nebo Zboží. Ovšem kvalita, vybavení a „vnitřek“ odpovídá ceně.

Další odpovědi
Shizuka

Proč mám pocit že tuto otázku jste vytvořil kvůli mé otázce ? ..
A proč ? protože bych řekla že někteří lidé už jsou tak na dně s penězi
že i ten tablet prodají za 2–3 tisíce…a navíc kdybyste víc hledal na internetu jako já
tak zjistíte že i ten tablet za 2–3 tisíce se najde .
Doplňuji:
http://aukro.cz/lis­ting.php/sear­ch?sg=0&strin­g=tablet

ven.cik

Naivita ? :D

tom004

To není zas tak nemožné. A je na Aukru dost jiných k mání.

http://aukro.cz/an­droid-4-kapacitni-7-tablet-cz-sklad-i2750202558.html

DaiWoman

Když se teda podle vás zlevňuje elektronika a proč teda ne tablet není to snad také elektronika?

huxa

shizuka-na dně? jestliže scháníte tablet a né jídlo, nejste ještě na dně…
vytvořil jsem to díky vaší otázce a byli zde i podobné
na svoji otázku jste si odpověděla teď odkazem, proč jste ji teda pokládala?

huxa

bedy-jsem rád, že jste to sem napsal, viděl jsem i tablet za 1500Kč, ale za tuto cenu to jsou pouze hračky, které horko těžko zvládají OS