Bronzový

Co si mám pořídit ? ( tablet x iPod )

dobrý den, chci si něco koupit s čím se budu bavit po případě fotit atd... chci něco do 5 tisíc a nevím jestli si mám koupit tablet http://aukro.cz/… nebo iPod http://www.datart.cz/… a taky bych se chtěl zeptat když iPod 4. generace má 1 jádrový procesor a př. samsung galaxy s III 4 jádrový procesor je to znát ? neumím si představit že na iPodu s 1 jadrem když si něco stahnu z AppStoru tak se mi to bude sekat nebo to nerozjedu ? i když mám 1 jadro tak bych měl rozjet vše co nabízí AppleStore nebo google play ne ? prosím o odpovědi, děkuji.
Doplňuji:
díky za odpovědi a ještě by mě zajímalo když si teda koupim iPod který má 1 jádrový procesor tak jestli když si stáhnu nějakou náročnou 3D hru např dead trigger tak jestli to rozjedu a jestli se mi to bude sekat nebo ne. a ještě poslední věc jestli že si udělám jailbreak půjde tam siri ? a nespomalí jailbreak nijak systém ? více odpovědí já budu psát v diskuzi jelikož přes doplnění to jde jen jednou.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Tyhle laciné tablety s Androidem jsou pomalé, nic nevydrží, mají hrozný display. Za málo peněz málo muziky.
Určitě běžte do iPodu.

Další odpovědi:

Pokročilý

Dvěma slovy? iPod proboha! :)
Jinak ty asi nemáš moc zkušenosti s iPhonem nebo iPodem Touch co? Jinak bys totiž věděl, že genialita Applu v iOS tkví v jednoduchosti.. miliony aplikací pro jednu obrazovku.. horší je to na android miliony zařízení od mobily po tablety neznámý... znáš to. Takže sekání nehrozí - vše se testuje na zařízeních když to jde do prodeje ;) má to výstupní kontrolu - pokud něco nesedí jak má, oni tu appku tam nepustí

Jinak s těma jádrama si taky vedle :-p (http://mobil.idnes.cz/… ) tu máš celkem objektivní test si myslím od idnesu :( M.

Kdo někdy držel v ruce iPad - nemůže už jinak. Skvělá optimalizace, přesný ovládání a né jak na tabletu (shoddou okolnosti máme doma "Rádobytablet" od firmy POIN T OF VIEW :D a nejenom že to nereaguje místama to dopisuje s 2minutovým zpožděním.. :) zkrátka tablet dneska ještě neumí všichni vyrobit pořádně :( je to sice krásná představa že iPadům někdo řekne a ste druzí :)

Jinak kolem Applu se už docela dlouho motám takže kdybys měl ještě dotaz sem ti k dispozici na mailu marek.29(zavináč)
seznam.cz
Doplňuji:
My můžeme taky odpověď doplnit jen jednou - proto ti doporučuju napsat mi na mail kdybys měl ještě nějaký dotazy (marek.29-zavináč-seznam.cz) ;-)

Jinak nevim proč furt vytahuješ to jednojádro :D zníš jako ti androiďáci co prahnou po možnostech nastavit si i teplotu baterie na nabíječce tohle jablíčkáři vůbec neřeší!! :-p ti si prostě a jen užívají.. ale zpět k tvýmu dotazu: JELIKOŽ Dead Trigger jede i na iPhonu 3GS (- zjisti si klidně kolik má jader - tipuju žádný :) tak na iPodu 4th gen nebudeš mít jedinej problém! Za to ti ručím.. ;) Nejen že hru rozjedeš ale 100% se ti nebude sekat protože je ODLADĚNÁ v AppStoru - Apple nepustí do Storu nic co předtím neozkouší a proto zařízení starší (iPhone 3G) už třeba nespustí většinu aplikací..

Po jailbreaku mi odešel poslední iPod Touch zničeho nic :( nemůžu tvrdit že to bylo tím jailbreakem - rok sem ho normálně používal ale pak byl na vyhození a jen díky Apple Exchange programu z http://www.iopravna.cz/ sem nebyl bez iPodu uplně :)

Nevim přesně co udělá JB se Siri a systémem.. každopádně je to neautorizovanej zásah a já už bych si dnes raději aplikace kupoval :) zase tolik toho nehraju že místo krabičky cigaret bych si nemohl dovolit aplikaci ;) už sem měl 2 iPody a na obou JB na tom třetím už sem z toho vyrostl.. Další dotazy na mail teda :-p

Pokročilý

Proboha, od APPLE si nic nekupuj, jsou to drahý šmejdi.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 871
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.