Pokročilý

Proč někdo někoho tady sleduje?

Co to má za účel a k čemu je to dobrý? ?Měl jsem dva, co mě sledovali, tak jsem je bloknul a je to! Co mě má kdo sledovat?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

To sledování je naopak velice lichotivé. Znamená to, že tvá moudra mají takovou brizanci, že někomu stojí za to být serverem upozorněn, pokud z tebe vytryskne nová perla.
Jestli teda dobře chápu funkci "sledování".

Další odpovědi:

Zlatý

Když jste se přihlásil na Odpovědi, zřejmě jste si nepročetl pravidla. Dověděl byste se nejen toto, ale mnohem víc.

Vv bodě 6 se uvádí:

"Přizpůsobte si Odpovědi.cz a sledujte to, co vás zajímá

Na serveru Odpovědi.cz je velké množství uživatelů a otázek z nejrůznějších oblastí. Pokud chcete sledovat pouze vybraná témata, můžete využít nástroje následování a pomocí záložky "Můj STREAM" zobrazit právě ty informace, které vás zajímají nejvíce.

Následovat můžete jednotlivé kategorie a podkategorie, konkrétní otázky, klíčová slova nebo určité členy komunity. Uživatele následujete tím, že ho přidáte mezi své kontakty. Tím se automaticky stáváte jeho následovníkem. Počet následovníků ukazuje na oblíbenost uživatele v komunitě. Pod záložkou "Můj STREAM" potom najdete proud informací, které se týkají následovaných položek, jako jsou nové otázky v následované kategorii, nové odpovědi následované otázky nebo odpovědi a otázky následovaných uživatelů."

http://www.odpovedi.cz/…

Zlatý

Sledovaní jsme dnes všichni a všude.

Zlatý

Bacha na to, dva blokneš a tří vylezou a už se jich nezbavíš.

Pokročilý

Jsem nový sledovatel tvého účtu.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3363
Zlatý Drap 1797
Zlatý led 1452
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1113
Zlatý marci1 1080
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 798
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 653

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.