Avatar uživatele
annas

Proč se snaha poskytnout odpověď vždy obrátí proti mně?

Kropítko reagovala na otázku Czechrapsinda, který na mě již poodruhé zaúčtočil v tom smyslu, že si sama vkládám jako anonym otázky a sama na ně odpovídám. (Děkuji). Je to nehoráznost!!! Sám jmenovaný měl (nevím, zda ještě má) na Odpovědích tři profily.

Nebudu se obhajovat, nemá to smysl. Vždy jsem měla a stále mám jen jeden profil. Za celý život jsem se ale nesetkala s tolika urážkami a osočováním jako po ročním působení na Odpovědích.

Na Odpovědích má dojít k nějaké změně. Stále na ni čekám, jinak bych už dávno odešla. Každý má možnost odpovědět na dané otázky, ať již anonymní či se jménem tazatele.

Kdyby mně šlo opravdu o body, budu odpovídat i na jiné typy otázek. Omezila jsem své působení, ale stále někomu vadím. Všichni máme stejné podmínky. Já nikomu nebráním. Sice za všechny odpovědi na diskuzní otázky body nedávám. Proč odešlo tolik uživatelů?
Doplňuji:
Děkuji všem za podporu. Někdy je opravdu lepší vše si vyříkat v diskuzi.
Každý má jiné vyjadřovací schopnosti, proto někdy skutečnost vypadá jinak. Zdání klame… Podle toho nemohu posuzovat, zda si vkládá někdo sám otázky a sám na ně odpovídá. Nebo podle sebe, soudím tebe?

Jak jsem se již jednou zmínila, různé podněty nacházím v časopisech, na internetu. Inspiruji se jimi, ale otázky přestylizovávám. Doplňujíci informace dodám někdy podle zdroje nebo podle sebe.
Jistým způsobem jsme všichni anonymové, jenže někteří máme avatar.
Také vím své o některých uživatelích, ale protože jde o nepodloženou skutečnost, nepíši o nich veřejně…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: annas

Zajímavá 12Pro koho je otázka zajímavá? anonym, anonym, chucky, dagry, vagra, gnr54, aramah, Dmitrij, kapka, anonym, Mili @, anonym před 4917 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

z toho si nic nedělejte, proti mně se to občas obrátí taky. Lidi jsou holt různí. Hoďte to za hlavu.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Annas je mi líto že právě do vás se někteří uživatele pouští,místo aby to byl servr otázek a odpovědí mění se na servr kdo víc a častěji urazí,nepamatuji si že by aspon jeden měsíc tady byl klid a pohoda,a opírat se o kodex to už taky nemá smysl,asi by si každý měl zamést před svým vlastním prahem než si očistí boty o druhého

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
chucky

Paní Annas, jsem ráda, že tady na odpovědi.cz jste.
Nenechte si zkazit náladu od někoho, kdo chce druhým jen ubližovat a křivdit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vagra

Rozmýšlel jsem se,jestli mám reagovat,protože jsme to tady už mockrát probírali.
Ale není mým zvykem dívat se,když někomu takovému,jako jste Vy, je zcela bezdůvodně ubližováno
Opravdu nevím,proč si vybírají právě Vás.
Můžu se jen domnívat,že i v tomto případě jde o člověka s pošrmoceným charakterem.Pod rouškou anonymity se snaží atakovat lidi s větším rozhledem a tím vyvolat v okolí dojem,že svého úspěchu nedosáhli poctivě.
Takovému typu lidí se říká „popichovači“­.Pošpiní a čekají,co se stane.
Veřejně pod svým jménem obyčejně nevystupují,ale pod přezdívkou,ano­nymně,jsou hrdinové.
Většinou vyvolají rozruch a pak se stáhnou a škodolibě čekají,co to udělá.
V tomto,stejně jako v mnoha podobných případech, se dočkali reakce slušných uživatelů těchto stránek, kteří jasně dávají najevo svůj názor na jeho,znovu opakuji ničím nepodložené obvinění.
Přidávám svůj:
Annas,nedejte se odradit někým,kdo za to zcela určitě nestojí.
Berte to jako provokaci člověka,který není schopen se za své ničím nepodložené obvinění omluvit.
Už to vypovídá o jeho charakteru.
Doplňuji:
V tomto případě nejde o „sednutí si“.
Když někdo někomu „nesedne“,tak si to vyříká v diskuzi.
Tady jde o úmysl zpochybnit a tím ublížit.

Upravil/a: vagra

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Nevím,čemu se divíte.Snad znáte lidi.
Pomyslete si něco o – víte, jaké místo myslím, a existuje tolik rozkošných variant – a hotovo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

Annas nenechte se znechutit – pevné nervy .
Nechápu kde se to v lidech bere.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mili @

Já vás taky beru!!! Já jsem tu chvíli a taky jsem si vyslechla, vlastně přečetla svoje…
A je mi to fuk! 😁

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Dobrý večer, některé otázky jsou jako opsané z učebnice. Tak mě to zajímalo a spíš jsem se mohl zeptat kolik studentů řeší domácí úkoly na Odpovědích. Vidím teď, že jsem přestřelil. Tak se Vám za tu otázku Annas omlouvám. Ale vaše otázky/odpovědi si také čtu, protože pokud jste to Vy, udržujete a zvyšujete vědomosti. Jestli jde zrušit uživatel fortin, to nevím, email už neexistuje. Účet Pirate of D1 jsem založil kvůli neskutečnému případu z Března. V listopadu je soud a moc mě to zajímalo jak to bylo. Možná bych se na takové věci ptát raději neměl.

Zdroj: přihlásit: ojenickovi@email.cz, heslo 0–9

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Někdy možná, ale vždy?
Myslím, že to je jako v životě. Ne každý každému „sedne“.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
annas

Czechrapsinde, beru Vaši omluvu, i když jste mně jistým způsobem ublížil.

Je pravda, že mě inspirují články v časopisech, zajímavosti na internetu, ale otázky přesně neopisuji, přestylizovávám je sama. Sleduji rovněž výročí.

Přebírám jen některé dodatky k otázce, protože jde o zajímavosti a doplňující informace. Někdy je upravuji, jindy změním jen maličkost.

před 4918 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Ale zase díky za tuhle otázku – tím se něco vysvětlí. Nejhorší je že ty lidi nevidím. Jen přes písmena a to mě klame.

před 4918 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kropitko

Ale to já říkám pořád, není nad to, si spolu sednout a pokecat. Psané slovo je super, ale nenahradí to jak se lidé tváří, když něco říkají 🙂

před 4918 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kupkina

založ si klub uplakaných chudinek, až budu v důchodu, požádám si o čestné členství

před 4918 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kropitko

kupkino,kupkino, tušila jsem, že jsi blb, ale jsem zklamaná, je to ještě horší,,,,,,,,,,,,

před 4918 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kropitko

hm,hm, buď dobrý a ruce slunci, osle,,,,:-D 😁 😁

před 4918 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
rynek878

Tak tomu už vůbec nerozumím,už nevím kdo mi to zdělil,že prý viděl někde Váš pomník,no nic, zase jenom fáma.

před 4918 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Rehu, mně také řada jedinců nesedne, ale nikoho jsem veřejně neosočovala. Jedné osobě jsem sdělila svůj názor mailem, ale víc nic nešířila a veřejně ji nenapadala. Vím, o čem mluvím … Nevděk světem vládne…
Když se mně odpověď líbí, dám bod i „nepříteli“.

Vagro, děkuji.

před 4918 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
vagra

Annas,není zač děkovat.
Vyjádřil jsem jen svůj názor.

před 4918 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
rynek878

z určitých důvodů se této debaty zúčastňuji pouze v diskusi,pár lidem dobře známo proč?Říkám Annas,chce to jen klid,tito lidé budou už bůhví kde,ale vy pořád zde mezi námi.

před 4918 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
vagra

Rynku 878– souhlasím s Vámi.

před 4918 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kropitko

Quentosi, omlouvám se za vše, byla jsem ještě moc mladý(nový) uživatel a netušila jsem, že zde na těchto stránkách potkám lidi, kteří budou milionkrát( a to nepřeháním) horší než Vy.

před 4918 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek