Pokročilý

Přehrávání videí na tabletu.

Zdravím, jaký program je na přehrávání videí na internetu do tabletu. Když jsem na tabletu a jsem na internetu a chci si pustit nějaké video např.: na streamu. Tak se mi neukáže ani to video, nevíte jaký program potřebuju nainstalovat aby mi šla videa přehrát?
Doplňuji:
Aha, omlouvám se. Mám tablet s androidem 4.0, používám prohlížeč Operu. A potřeboval bych přehrávat videa na internetu (videa na YouTube mám stáhnutý program přímo na YouTube)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Tady bude problém, budete muset někde splašit Adobe Flash Player a doinstalovat ho tam. Přesto nezaručuji, že to půjde. Flash Player pro Android se už delší dobu nedělá.

Zkuste se podívat na Uloz.to - http://uloz.to/…
(v nastavení si povolte instalaci i z nedůvěryhodných zdrojů).

Bez záruky na funkčnost a bezpečnost.
Doplňuji:
Jinak Stream.cz by měl disponovat podporou HTML5 - já třeba v počítači Flash Player nemám nainstalovaný, přesto mi tam video přehrát jde.

Zkuste se eventuálně kouknout po internetovém prohlížeči, co umí HTML5 nebo si to zkuste v nastavení Streamu zapnout.

Další odpovědi:

Obvykle na přehrávání videí potřebuješ Adobe Flash, ale záleží v jakém prohlížeči, na jakém OS (verze)... Zapátrej na fóru k danému OS.
Dodal´s velmi málo informací.

Zlatý

oficiálny flash player bol stiahnutý z obehu.

ako ho nainštalovať, sa dozviete tu:

http://www.mojandroid.sk/…

Diskuze k otázce

Zlatý

arygnoc

Bedy:

odkazovať na pirátske stránky pre inštaláciu software je skutočne riziko pre toho, komu radíte - svedčí o tom už letmý pohľad na veľkosť súborov (čo v nich asi je pridané?).
lepšie je sťahovať z oficiálnych zdrojov archívu verzií Flash Playera spoločnosti Adobe.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 870
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.