huxa

Začalo se mi sekat přehrávání videí na tabletu, čím to může být?

Snažím se ho udržovat čistý a hry/programy dávat na SD kartu, místa tam je dost a je to pouze polovina rozlišení tabletu. Jednou mi spadnul z zhruba 30 centimetrů, ale to by nemělo mít snad vliv.

Odpovědi
Bedy

Nevíme, co to máte za tablet, ale tohle je celkem běžné u levnějších tabletů s Androidem. Lidi to bezhlavě kupujou, nechají se uchlácholit reklamou, ale prostě za 3–6 měsíců je kolikrát ten tablet nepoužitlený.

Řešení je asi jediné – prostě dělat (pomalu s pravidelnou přesností) reset do továrního nastavení. Má to malý háček – všechna data v tabletu se vymažou, tzn. i aplikace.

Pád by neměl mít nějaký vliv na výkon. To maximálně může být znát jen na zevnějšku.