Pokročilý

Co může být s mým tabletem v nepořádku?

Mám Levovo A1000L-F asi 9 měsíců, fungoval vždy výborně, na net se připojuji přes wi-fi.Poslední měsíc se mi ale strašně seká, pokud se hraje hra, úplně mi to spadne klidně na začátku a v levém horním rohu se objeví zelený proužek s nápisem low memory. To samé, pokud na internetu něco vyhledávám. Obrazovka zčerná, za chvíli naskočí základní obrazovka a tento nápis v levém horním rohu. Přitom paměť je zaplněná asi ze čtvrtiny. Poradíte, čím to může být a hlavně co s tím? Děkuji

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

ty poznáš, v okamžiku, když hraješ jak máš zaplněnou paměť?...asi ne, protože se jedná o zaplnění operační paměti a ta se každou chvíli mění, z 1/4 máš zaplnění tak max. pevný disk...
a vypadá to, že ti něco "žere" OP, třeba vir...antivir nenašel nic???

Další odpovědi:

Bronzový

Jak píše Funna, něco Ti žere paměť. Buď tam máš hromadu programů, které jsou zapnuté nebo nějakou breberku. Nejprve zkus odstranit zbytečné programy a projet tablet na viry (zkus třeba Avast (www.avast.cz) nebo AVG (www.avg.cz) pro mobilní zařízení). Když nic nepomůže, tak si zazálohuj vše potřebné na paměťovou kartu, vytáhni paměťovou kartu z tabletu a v nastavení tabletu nalezni obnovení do továrního nastavení. Vše se smaže. Než zadáš svůj e-mail a heslo na Google Play, doporučuji se přihlásit přes počítač k účtu a případně promazat programy, které už nepotřebuješ, protože jinak se Ti znovu nahrají do tabletu.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 870
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.