Avatar uživatele
Sea

Co může být s mým tabletem v nepořádku?

Mám Levovo A1000L-F asi 9 měsíců, fungoval vždy výborně, na net se připojuji přes wi-fi.Poslední měsíc se mi ale strašně seká, pokud se hraje hra, úplně mi to spadne klidně na začátku a v levém horním rohu se objeví zelený proužek s nápisem low memory. To samé, pokud na internetu něco vyhledávám. Obrazovka zčerná, za chvíli naskočí základní obrazovka a tento nápis v levém horním rohu. Přitom paměť je zaplněná asi ze čtvrtiny. Poradíte, čím to může být a hlavně co s tím? Děkuji

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3501 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Funna

ty poznáš, v okamžiku, když hraješ jak máš zaplněnou paměť?…asi ne, protože se jedná o zaplnění operační paměti a ta se každou chvíli mění, z 1/4 máš zaplnění tak max. pevný disk…
a vypadá to, že ti něco „žere“ OP, třeba vir…antivir nenašel nic???

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
McArthur

Jak píše Funna, něco Ti žere paměť. Buď tam máš hromadu programů, které jsou zapnuté nebo nějakou breberku. Nejprve zkus odstranit zbytečné programy a projet tablet na viry (zkus třeba Avast (www.avast.cz) nebo AVG (www.avg.cz) pro mobilní zařízení). Když nic nepomůže, tak si zazálohuj vše potřebné na paměťovou kartu, vytáhni paměťovou kartu z tabletu a v nastavení tabletu nalezni obnovení do továrního nastavení. Vše se smaže. Než zadáš svůj e-mail a heslo na Google Play, doporučuji se přihlásit přes počítač k účtu a případně promazat programy, které už nepotřebuješ, protože jinak se Ti znovu nahrají do tabletu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek