Sea

Co může být s mým tabletem v nepořádku?

Mám Levovo A1000L-F asi 9 měsíců, fungoval vždy výborně, na net se připojuji přes wi-fi.Poslední měsíc se mi ale strašně seká, pokud se hraje hra, úplně mi to spadne klidně na začátku a v levém horním rohu se objeví zelený proužek s nápisem low memory. To samé, pokud na internetu něco vyhledávám. Obrazovka zčerná, za chvíli naskočí základní obrazovka a tento nápis v levém horním rohu. Přitom paměť je zaplněná asi ze čtvrtiny. Poradíte, čím to může být a hlavně co s tím? Děkuji

Nejlepší odpověď
Funna

ty poznáš, v okamžiku, když hraješ jak máš zaplněnou paměť?…asi ne, protože se jedná o zaplnění operační paměti a ta se každou chvíli mění, z 1/4 máš zaplnění tak max. pevný disk…
a vypadá to, že ti něco „žere“ OP, třeba vir…antivir nenašel nic???

Další odpovědi
McArthur

Jak píše Funna, něco Ti žere paměť. Buď tam máš hromadu programů, které jsou zapnuté nebo nějakou breberku. Nejprve zkus odstranit zbytečné programy a projet tablet na viry (zkus třeba Avast (www.avast.cz) nebo AVG (www.avg.cz) pro mobilní zařízení). Když nic nepomůže, tak si zazálohuj vše potřebné na paměťovou kartu, vytáhni paměťovou kartu z tabletu a v nastavení tabletu nalezni obnovení do továrního nastavení. Vše se smaže. Než zadáš svůj e-mail a heslo na Google Play, doporučuji se přihlásit přes počítač k účtu a případně promazat programy, které už nepotřebuješ, protože jinak se Ti znovu nahrají do tabletu.